Ładowanie...

Szanowni Klienci, informujemy że w dniach 21 i 22 kwietnia Biuro Obsługi Klienta jest nieczynne. Zapraszamy do kontaktu po świętach.

Bobovita - Napój Winogrona z koprem włoskim i rumiankiem. Przeznaczony dla dzieci po 4 meisiącu.
Dodaj do ulubionych

BOBOVITA Clarified Juice - Grapes Fennel Camomile After 4 months

Napój: Winogrona z koprem włoskim i rumiankiem

175 ml
Best before 01-10-2020
FriscoNew, packed
3.99 PLN3.59 PLN
for 1 pc / 175 ml
20,51 / l
EAN: 5900852510007
Price for l:20,51 PLN
Capacity:175 ml
Brand:BOBOVITA
EAN:5900852510007
Nektary i napoje klarowne oraz nowe napoje przecierowe BoboVita są cennym uzupełnieniem diety niemowląt i dzieci w płyny. Można je już podawać niemowlętom, które ukończyły 4 miesiąc życia, wprowadzając w ten sposób do diety pierwsze owocowe smaki. Stanowią doskonałe źródło witaminy C, która ułatwia wchłanianie żelaza z posiłków.

Wszystkie soki, nektary i napoje BoboVita powstają z soczystych owoców najwyższej jakości, pochodzących z rygorystycznie kontrolowanych upraw. Swój pyszny smak zawdzięczają naturalnym cukrom zawartym w owocach, bowiem nie zawierają dodanego cukru krystalicznego, ani kwasu cytrynowego, które mogą występować w sokach nie przeznaczonych dla niemowląt.

ego typu na rynku - o najchętniej wybieranych przez dzieci i rodziców smakach. Wszystkie zioła wchodzące w skład soków zalecane są przy drobnych dolegliwościach żołądkowych, przeziębieniach, niepokojach.

BoboVita polecane są także kobietom ciężarnym i karmiącym piersią.
Ze względu na swój skład i bezpieczeństwo, soki BoboVita polecane są także kobietom ciężarnym i karmiącym piersią.