Zamawiam
Koszyk: 0,00

HIPP Herbatka&Sok Herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców - po 4 m-cu 500ml

Herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców HiPP BIO. Delikatna herbatka z sokiem wieloowocowym, częściowo wyprodukowanym z soków zagęszczonych.

Data ważności: 31-10-2018
HIPP Herbatka&Sok Herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców - po 4 m-cu 500ml
FriscoNowy, zapakowany
6,29
za 1 szt. / 500ml
12.58/l
EAN: 9062300109945
FriscoNowy, zapakowany
37,74
za 6 sztuk
EAN: 9062300409946
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
HIPP Herbatka z dzikiej róży z sokiem z czerwonych owoców to nowość na rynku. Jest to oryginalna kompozycja składająca się z soku z dzikiej róży i czerwonych owoców (aronii, winogron), co nadaje jej wyjątkowego smaku oraz właściwości odżywczych. Produktbogaty w witaminy. Herbatkę można stosować już po 4 miesiącu życia dziecka jako uzupełnienie diety. Jej słodki smak pochodzi od owoców, a nie od krystalicznego cukru, co ma olbrzymie znaczenie w profilaktyce próchnicy zębów.

Przygotowanie i sposób użycia

Ukryj
Sposób użycia: wstrząśnij, następnie potrzebną ilość herbatki przelej do osobnego naczynia. Pozostałą zawartość butelki zamknij, wstaw do lodówki i zużyć w ciągu 3 dni. Jakość tego produktu w momencie opuszczania zakładu produkcyjnego była bez zarzutu - przed użyciem upewnij się, że butelka nie została naruszona. Nie używaj, jeśli środek wieczka się ugina. Bezpieczne zamknięcie próżniowe - klika przy pierwszym otwarciu.

Składniki

Ukryj
sok z czerwonych owoców (ubogi w kwasy sok jabłkowych, ubogi w kwasy sok winogronowy, sok z aronii, herbatka z dzikiej róży (woda, wyciąg z dzikiej róży), witamina C

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
HiPP Polska Sp. z o.o.
Adres: Wyprodukowano dla HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Puławska 303 02-785 Warszawa
Adres zwrotny: HiPP Polska Sp. z o.o. ul. Puławska 303 02-785 Warszawa www.hipp.pl
Numer telefonu: