Ładowanie...
Pedigree Junior - Pokarm dla  psów z kurczakiem. Wszystko to co najlepsze dla psa.
Dodaj do ulubionych

PEDIGREE Junior Food for Dogs with Chicken and Rice in Jelly

Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt.

100 g
Best before 14-01-2021
FriscoNew, packed
1.99 PLN
for 1 pc / 100 g
19,90 / kg
EAN: 5900951017247
Price for kg:19,90 PLN
Weight:100 g
Brand:PEDIGREE
EAN:5900951017247
W okresie szczenięcym Twój pies najszybciej się rozwija. Trzeba wówczas starannie dbać o jego specyficzną dietę, aby rósł zdrowo.
Eksperci Pedigree z myślą o tym, przygotowali pożywny, pełen niezbędnych składników odżywczych, posiłek Junior z Kurczakiem w galaretce.
Delikatne kawałeczki drobiowego mięsa w pysznej galaretce są źródłem białka, kwasów tłuszczowych, wapnia i witamin, dzięki którym Twój pies będzie optymalnie się rozwijał.
Szczenię z pewnością doceni wyjątkowy smak mokrej karmy Pedigree z kurczakiem w galaretce.nie zbilansowane ilości wapnia i fosforu dbają o zdrowie zębów, kości i stawów. Zawarta w Pedigree Junior kurczak w galaretce witamina E oraz składniki mineralne chronią Twojego pieska przed chorobami. Całość tego wspaniale skomponowanego jedzenia dostępna jest w formie niezwykle łatwych w użyciu saszetek, dzięki czemu Twój szczeniaczek będzie każdego dnia jadł świeżo i smacznie. Zadbaj o zdrowie swojego szczeniaczka i podaruj mu codziennie świeże Pedigree Junior kurczak w galaretce.