Ładowanie...
Pokarm dla kotów pstrąg, szpinak 85g - Gourmet Perle. Odżywczy posiłek dla czworonogów.
Dodaj do ulubionych

GOURMET Perle Cat Food with Trout & Spinach

Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

85 g
Best before 31-12-2020
FriscoNew, packed
3.99 PLN
for 1 pc / 85 g
46,94 / kg
EAN: 7613032867782
Price for kg:46,94 PLN
Weight:85 g
Brand:GOURMET
EAN:7613032867782

Pełnoporcjowa, w pełni zbilansowana karma dla dorosłych kotów. Bez dodatku sztucznych barwników, konserwantów i aromatów. Wszystkie przepisy Gourmet Perle są dostępne w saszetkach 85 g.

Nie ręczymy za apetyt Twojego kociego konesera, gdy podasz mu wyborne Gourmet Perle Mini Fileciki z Pstrągiem w Sosie ze Szpinakiem, którego drobno posiekane kawałki pstrąga zanurzone są w aksamitnym, niezapomnianym sosie ze szpinakiem. Twój rozpieszczony koneser pokocha delikatność naszych precyzyjnych filecików, a każda porcja sprawi, że posiłek będzie smakowity do ostatniego kawałka. Zrealizuj wygórowane oczekiwania Twojego kota przepyszną recepturą, która spełni jego namiętność do pstrąga. Luksus!

Gourmet Perle stworzył Mini Fileciki w Sosie z Warzywami: starannie dobrane składniki przygotowane z troską o wyjątkowy smak, pocięte na małe fileciki i podawane w pysznym sosie z warzywami, aby zachwycić wyrafinowane podniebienie Twojego kota. Mini Fileciki w Sosie od Gourmet Perle, elegancka pokusa dla wyjątkowych doznań smakowych każdego dnia.