Mój koszyk
0,00

Frisco to doświadczenie

Od 15 lat dostarczamy zamówienia do ponad 20 tysięcy firm w Warszawie i okolicy. Umożliwiamy wygodne zakupy poprzez narzędzia dopasowane do biznesu. Zależy nam na ekologii i na budowaniu lokalnej wspólnoty między klientami i dostawcami. Korzystając z Frisco dla Biznesu, kupujesz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale realnie wpływasz na swoje otoczenie.

Benefity dla Twojej firmy

Świeże owoce i warzywa w biurze to nie tylko jeden z najpopularniejszych benefitów ale również szereg korzyści zarówno dla firmy jak i pracowników. Zadbaj o ich zdrowie i dobre samopoczucie.

Doładowanie energii

Zazwyczaj już po dwóch godzinach pracy przy biurku nasz organizm domaga się nowej dawki energii. Świeże owoce i warzywa to nie tylko źródło witamin, które naturalnie podnoszą naszą odporność. To również paliwo dla mózgu - przyspieszają procesy myślowe i wspomagają koncentrację.

Zdrowie i utrzymanie właściwej wagi

Siedzący tryb pracy, nadgodziny, stres - to standard pracy w wielu korporacjach. Dostęp do owoców i warzyw w firmowej kuchni to zdrowa alternatywa słodkich przekąsek i batoników. Dla wielu osób to czasem też jedyna okazja na zjedzenie czegoś zdrowego w ciągu dnia!

Motywacja i fajna atmosfera w pracy

Od zawsze wiadomo, że nic tak nie łączy ludzi w pracy jak wspólne jedzenie! Owoce i warzywa to świetna integracja i fajny benefit dla pracowników. Zadowolenie ludzi, lepsza atmosfera w biurze to bardziej wydajna praca zespołów i lepsze efekty dla firmy.

Jak to działa?

Zamówienie
Złóż zamówienie do godz. 13 a owoce przyjadą do Twojej firmy następnego dnia.
Pakowanie
Owoce pakowane są zawsze rano w dniu dostawy. Dzięki starannej selekcji tylko idealne, nieobite i najlepsze odmiany owoców trafiają do naszych boxów.
Dostawa
To Ty ustalasz kiedy kierowca ma się zjawić. Chcesz żeby był zawsze o 9 rano we wtorek - to będzie!
Płatność
Dogodny system płatności - tylko jedna faktura w miesiącu.
Bezpieczeństwo
Wszyscy kierowcy i pracownicy magazynu są zobowiązani do pracy w rękawiczkach ochronnych i systematycznej dezynfekcji rąk. Przed rozpoczęciem pracy wszyscy pracownicy przechodzą również kontrolę pod kątem stanu zdrowia.

Boxy owocowe

Nie masz czasu na przeglądanie oferty? Skorzystaj z gotowych zestawów. Skomponowaliśmy je w taki sposób aby były różnorodne i zawierały najświeższe, sezonowe owoce. Każdy box ma również wyliczoną liczbę porcji. Niezależnie od wielkości zespołu, owoców nikomu nie zabraknie.

Warzywa krojone

Codziennie rano przygotowujemy świeże warzywa, które możesz zamówić w najlepszej dla Ciebie formie. Zarówno na tackach jak i w ekologicznych kubeczkach. Zobacz ofertę i daj nam znać jaki zestaw przygotować dla Twojej firmy.

Tacka z warzywami w kubeczkach ECO

Krojone świeże warzywa to doskonały pomysł na zdrową przekąskę dla Twoich pracowników. Kubki dostarczamy na specjalnych tackach, pakowane po 15szt.

NazwaSkładKubek eco
Mix warzyw krojonych 15 x 150gSeler naciowy, Marchew, Rzodkiew biała94,59

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Adres e-mail: oferta@frisco.pl | Numer telefonu: 22 331 50 00