Zaloguj się
Mój koszyk
0 gr

Frisco to doświadczenie

Od 12 lat dostarczamy zamówienia do ponad 20 tysięcy firm w Warszawie i okolicy. Umożliwiamy wygodne zakupy poprzez narzędzia dopasowane do biznesu. Zależy nam na ekologii i na budowaniu lokalnej wspólnoty między klientami i dostawcami. Korzystając z Frisco dla Biznesu, kupujesz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale realnie wpływasz na swoje otoczenie.

Benefity dla Twojej firmy

Świeże owoce i warzywa w biurze to nie tylko jeden z najpopularniejszych benefitów ale również szereg korzyści zarówno dla firmy jak i pracowników. Zadbaj o ich zdrowie i dobre samopoczucie.

Doładowanie energii

Zazwyczaj już po dwóch godzinach pracy przy biurku nasz organizm domaga się nowej dawki energii. Świeże owoce i warzywa to nie tylko źródło witamin, które naturalnie podnoszą naszą odporność. To również paliwo dla mózgu - przyspieszają procesy myślowe i wspomagają koncentrację.

Zdrowie i utrzymanie właściwej wagi

Siedzący tryb pracy, nadgodziny, stres - to standard pracy w wielu korporacjach. Dostęp do owoców i warzyw w firmowej kuchni to zdrowa alternatywa słodkich przekąsek i batoników. Dla wielu osób to czasem też jedyna okazja na zjedzenie czegoś zdrowego w ciągu dnia!

Motywacja i fajna atmosfera w pracy

Od zawsze wiadomo, że nic tak nie łączy ludzi w pracy jak wspólne jedzenie! Owoce i warzywa to świetna integracja i fajny benefit dla pracowników. Zadowolenie ludzi, lepsza atmosfera w biurze to bardziej wydajna praca zespołów i lepsze efekty dla firmy.

Jak to działa?

Zamówienie
Złóż zamówienie do godz. 13 a owoce przyjadą do Twojej firmy następnego dnia.
Pakowanie
Owoce pakowane są zawsze rano w dniu dostawy. Dzięki starannej selekcji tylko idealne, nieobite i najlepsze odmiany owoców trafiają do naszych boxów.
Dostawa
To Ty ustalasz kiedy kierowca ma się zjawić. Chcesz żeby był zawsze o 9 rano we wtorek - to będzie!
Płatność
Dogodny system płatności - tylko jedna faktura w miesiącu.
Bezpieczeństwo
Wszyscy kierowcy i pracownicy magazynu są zobowiązani do pracy w rękawiczkach ochronnych i systematycznej dezynfekcji rąk. Przed rozpoczęciem pracy wszyscy pracownicy przechodzą również kontrolę pod kątem stanu zdrowia.

Boxy owocowe

Nie masz czasu na przeglądanie oferty? Skorzystaj z gotowych zestawów. Skomponowaliśmy je w taki sposób aby były różnorodne i zawierały najświeższe, sezonowe owoce. Każdy box ma również wyliczoną liczbę porcji. Niezależnie od wielkości zespołu, owoców nikomu nie zabraknie.

Warzywa krojone

Codziennie rano przygotowujemy świeże warzywa, które możesz zamówić w najlepszej dla Ciebie formie. Zarówno na tackach jak i w ekologicznych kubeczkach. Zobacz ofertę i daj nam znać jaki zestaw przygotować dla Twojej firmy.

Warzywa lub owoce w kubeczkach

Poniżej propozycja warzywnych kubków przygotowana przez Frisco dla Biznesu. Jeżeli interesuje Ciebie oferta - daj nam znać. Kubki dostarczamy na specjalnych tackach, pakowane po 15szt. (Podane niżej ceny są cenami netto + 8% VAT)

NazwaSkładKubek plastikowyKubek eco
Seler naciowy słupki 150gSeler naciowy3,50 zł4,50 zł
Ananas kostka 150gAnanas4,60 zł5,50 zł
Pomidorki cherry myte 150gPomidorki cherry3,30 zł4,30 zł
Kalarepa słupki 150gKalarepa4,20 zł5,20 zł
Warzywa mix słupki 150gMarchew, rzodkiew biała, seler naciowy3,30 zł4,30 zł
Marchew obrana słupki 150gMarchew2,70 zł3,70 zł
Papryka mix słupki 120gPapryka czerwona, papryka żółta, papryka zielona4,70 zł5,70 zł
Ogórek zielony słupki 150gOgórek zielony3,0 zł4,0 zł
Sałatka owocowa 150gAnanas, melon żółty, kiwi, melon cantaloupe, winogrono ciemne4,6 zł5,6 zł
Sałatka owocowa 180gMelon żółty, kiwi, pomarańcza, winogrono ciemne4,6 zł5,6 zł

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Adres e-mail: oferta@frisco.pl | Numer telefonu: 22 331 50 00