Szanowni Państwo, informujemy, że codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny.

Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Dodaj do ulubionych
MULLER Mleko czekoladowe 400 ml
Minimalny termin przydatności 30 dni
Dodaj do ulubionych
MULLER Riso Ryż z malinami 175 g
Minimalny termin przydatności 18 dni
Dodaj do ulubionych
MULLER Riso Ryż z truskawkami 175 g
Minimalny termin przydatności 16 dni
Dodaj do ulubionych
MULLER Riso Ryż z karmelem 175 g
Minimalny termin przydatności 11 dni
Dodaj do ulubionych
MULLER Riso Ryż z czekoladą 175 g
Minimalny termin przydatności 11 dni
Dodaj do ulubionych
SHEEP FARM Ser owczy plastry 100 g
Minimalny termin przydatności 45 dni
Dodaj do ulubionych
SHEEP FARM Ser owczy kawałek 150 g
Minimalny termin przydatności 39 dni

Nabiał, jaja, sery

*Nabiał* jest jednym z bardziej rozbudowanych działów artykułów spożywczych w naszym sklepie. Produkty pochodzenia mlecznego spożywamy niemal codziennie, są one m.in. źródłem wartościowego dla naszego organizmu wapnia. Wystarczy z kolei kilka plasterków żółtego sera, żeby zaspokoi zapotrzebowanie organizmu na potas. *Nabiał” głównie kojarzy się z pierwszym posiłkiem dnia – śniadaniem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby występował jako dodatek czy danie główne. *Nabiał*, czyli m.in. sery, jaja, mleko, masło to produkty, które dostarczają do organizmu pełnowartościowe białko i szereg składników mineralnych. Nabiał ma także właściwości chłodzące – szczególnie poleca się go do spożycia w upalne i gorące letnie dni. Sfermentowane produkty nabiałowe schładzają organizm od środka.

Nabiał – czyli co dokładnie?

Frisco.pl oferuje wysokiej jakości, świeży nabiał. W ofercie posiada produkty polskich i zagranicznych producentów. Świeże jajka, mleko, śmietana, kefir, jogurty i reszta artykułów przechowywana jest w specjalnych warunkach chroniących przed zepsuciem. Część nabiału dostarczana od lokalnych dostawców została opatrzona specjalnym logo, podobnie jak produkty BIO. W produktach z działu nabiał znajdują się również inne niezbędne składniki, takie jak zdrowe tłuszcze, sole mineralne i witaminy.