Ups...

Niestety nic nie znaleźliśmy dla zapytania ""

Owocowe nektary i napoje dla dzieci mają naturalny skład i wyśmienity smak. Napoje Bobowita, Bobo Fruit i Hipp ugaszą pragnienie maluszka w domu, podczas spaceru czy wycieczki - małe, poręczne butelki można zawsze zabrać ze sobą. Dlaczego warto po nie sięgać? Aby od małego przyzwyczajać dziecko do spożywania owoców, które są bardzo ważne w diecie już od wczesnego dzieciństwa. Dostarczają cennych witamin, minerałów i węglowodanów.
Niektóre z napojów dla niemowląt wzbogacane są o zioła o właściwościach uspokajających, jak melisa i rumianek albo orzeźwiającą miętę. Innym dodatkiem jest koper włoski - znane od lat remedium na dziecięce problemy trawienne. Smakową bazą pysznych napojów są natomiast winogrona, jabłka, gruszki, banany, brzoskwinie, maliny, aronia. Popularnym warzywem dodawanym do napojów jest także marchewka.
Poszczególne produkty są przeznaczone dla dzieci w różnych kategoriach wiekowych - u nas znajdziesz napoje dedykowane dla dzieci od 4. lub 6. miesiące życia. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby sięgały po nie też starsze dzieci, młodzież i dorośli.
Napoje dla małych dzieci są produkowane ze szczególną dbałością o jakość składników, nie zawierają barwników i konserwantów, co doceni każdy, komu zależy na uwzględnianiu w diecie zdrowych produktów.