Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

GINGER ORGANIC Podpaski na noc 10 szt. 1 szt

Podpaski na noc 10 szt.

Data ważności: 30-12-2020
GINGER ORGANIC Podpaski na noc 10 szt. 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
26,99
za 1 sztukę
EAN: 5713334000015
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Podpaski higieniczne Ginger Organic na noc to certyfikowane, organiczne podpaski do higieny intymnej dla kobiet. Ich wyjątkowość i unikalność polega na tym, iż wykonane są z najczystszej na naszej planecie, certyfikowanej, organicznej bawełny - bez żadnych substancji chemicznych, chloru, dioksyn, pestycydów, GMO, bez silnie alergizujących składników zapachowych i barwników.

W trosce, aby ta bardzo wrażliwa część kobiecego ciała stykała się z najlepszą i najczystszą bawełną, bez ryzyka uczuleń i podrażnień. Dla zapewnienia, że produkty GingerOrganic są wykonane ze 100% bawełny organicznej, są hipoalergiczne i biodegradowalne - posiadają aż PIĘĆ certyfikatów: Ecocert COSMOS, Allergy Certified, Nordic Ecolabel, GOTS, FSC.
Pakowane pojedynczo w 100 % biodegradowalną biofolię ze skrobi kukurydzianej. 100% certyfikowanej bawełny organicznej, hipoalergiczne. Niezwykle miękka i delikatna warstwa wierzchnia, grubsza warstwa bawełny zapewniająca komfort w czasie snu. Naturalna bawełna sprawia, iż skóra oddycha. Niezwykle chłonny wkład. Skrzydełka utrzymują podpaskę na miejscu. Testowane klinicznie. Wolne od chemii, GMO, perfum i chloru. Cienkie i elastyczne.

Składniki

Ukryj
bawełna organiczna 100%, absorbent z 100% bawełny organicznej, powłoka ze skrobii kukurydzianej (nie GMO)

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
4ORGANIC