Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

FLOROVIT Nawóz płynny organiczno-mineralny uniwersalny 1 kg

FLOROVIT Nawóz płynny organiczno-mineralny uniwersalny 1 kg
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 1 kg
0,00 / kg
EAN: 5900498017564
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

PŁYNNY NAWÓZ OGRODNICZO-MINERALNY UNIWERSALNY

  • do kwiatów domowych i balkonowych
  • do roślin rabatowych
  • do krzewów ozdobnych


Florovit pro natura uniwersalny:
- zwiększa żyzność gleby 
- zapewnia prawidłowy wzrost i piękny wygląd
- zawiera naturalne substancje organiczne poprawiając jakość gleby
- dostarcza substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin
- odbudowuje właściwą dla roślin strukturę gleby.

Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura uniwersalny swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik. Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych. 

Składniki

Pokaż

Skład produktu

3,0% (N) azotan całkowity; 1,3% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 3,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (B) bor całkowity; 0,004% (Cu) miedź całkowity; 0,018% (Fe) żelazo całkowite; 0,006% (Mn) mangan całkowity; 0,006% (Zn) cynk całkowity

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przygotowanie i stosowanie

SPOSÓB SPORZĄDZENIA ROZTWORU: 1% roztworu - 10 ml nawozu rozcieńczyć w 1 l wody, 2% roztworu - 20 ml nawozu rozcieńczyć w 1 l wody, 4% roztworu - 40 ml nawozu rozcieńczyć w 1 l wody.

ROŚLINY RABATOWE I BALKONOWO-TARASOWE: rośliny młode lub o słabym wzroście oraz wrażliwe na zasolenie (np. begonia zwisająca, sanwitalia, fuksja, pierwiosnek, cyklamen, celozja, guzamania, niecierpek, werbena, diastea, gerbera, zamiokulkas) należy nawozić 1% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od kwietnia do października. Rosliny starsze lub o intensywnym wzroście oraz mniej wrażliwe na zasolenie należy nawozić 2% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem  polewać rośliny co 7-10 dni od kwietnia do października. W okresie zimowym rośliny domowe nawozić 1% roztworem nawozu 1 raz w miesiącu. 

ROŚLINY RABATOWE W GRUNCIE: w początkowym okresie uprawy roślin należy nawozić 2% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni. Rośliny starsze, po 3-4 tygodniach od posadzenia należy nawozić 4% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od początku maja do końca sierpnia stosując ok. 200 ml użytkowej na roślinę. 

KRZEWY OZDOBNE: krzewy w gruncie należy nawozić 4% roztworem nawozu. Rośliny w pojemnikach należy nawozić 2% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni - najlepiej do końca sierpnia. 


Rodzaj przechowywania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w oryginalnych zamkniętych opakowaniach. Nie przechowywać w pobliżu żywności oraz pokarmu dla zwierząt. Chronić przed mrozem i nagrzaniem. 


Warunki przechowywania

Temperatura przechowywania od 5°C do 40°C. 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA! Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.  

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres producenta

GRUPA INCO S.A. 
ul. Wspólna 25
00-159 Warszawa 
Zakład Produkcyjny w Suszu


Telefon/Fax kontaktowy

+48 55 242 75 00


Adres internetowy

www.florovit.pl