Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

FLOROVIT Nawóz do kwiatów domowych i balkonowych 1 kg

FLOROVIT Nawóz do kwiatów domowych i balkonowych 1 kg
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 1 kg
0,00 / kg
EAN: 5900498017687
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

PŁYNNY NAWÓZ OGRODNICZO-MINERALNY DO ROŚLIN KWITNĄCYCH

  • do kwitnących roślin ozdobnych w domu, na balkonie i w ogrodzie
  • do roślin rabatowych 


Florovit pr natura do roślin kwitnących:

- zwiększa żyzność gleby
- zapewnia prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie
- zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby
- dostarcza substancje mineralne niezbędna dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin
- odbudowuje właściwą dla roślin strukturę gleby. 

Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura do roślin kwitnących swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik. Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych. 

Składniki

Pokaż

Skład produktu

2,0% (N) azotan całkowity; 2,3% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 3,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (B) bor całkowity; 0,004% (Cu) miedź całkowity; 0,018% (Fe) żelazo całkowite; 0,006% (Mn) mangan całkowity; 0,006% (Zn) cynk całkowity

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Przygotowanie i stosowanie

SPOSÓB SPORZĄDZENIA ROZTWORU: 1% roztwór- 10 ml nawozu rozcieńczyć w 1 l wody, 2 % roztwór- 20 ml nawozu rozcieńczyć w 1l wody, 4 % roztwór- 40 ml nawozu rozcieńczyć w 1l wody.

ROŚLINY DOMOWE I BALKONOWO-TARASOWE: rośliny młode lub o słabym wzroście oraz wrażliwe na zasolenie(np. begonia zwisająca kalatea, sanwitalia, fuksa należy nawozić 1% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od kwietnia do października. Rośliny starsze lub o intensywnym wzroście oraz mniej wrażliwe na zasolenie(np. pelargonie, petunie, surfinie, poinsecja, bugenwilla, skrzydłokwiat, cantedeskia) należy nawozić 2% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać co 7-10 dni od kwietnia do października. W okresie zimowym rośliny domowe należy nawozić 1% roztworem nawozu 1 raz w miesiącu.

ROŚLINY RABATOWE W GRUNCIE: w początkowym okresie uprawy rośliny należy nawozić 2 % roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni. Roślinystarsze po 3-4 tygodniach od posadzenia należy nawozić 4% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać co 7-10 dni od początku maja do końca sierpnia stosując ok 200 ml cieczy użytkowej na roślinę.


Rodzaj przechowywania

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, w oryginalnych zamkniętych opakowaniach. Nie przechowywać w pobliżu żywności oraz pokarmu dla zwierząt. Chronić przed mrozem i nagrzaniem. 


Warunki przechowywania

Temperatura przechowywania od 5°C do 40°C. 

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

UWAGA! Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.  

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres producenta

GRUPA INCO S.A. 
ul. Wspólna 25
00-159 Warszawa 
Zakład Produkcyjny w Suszu


Telefon/Fax kontaktowy

+48 55 242 75 00


Adres internetowy

www.florovit.pl