Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

SODASAN Balsam do zmywania naczyń + ściereczka GRATIS 1 l

Data ważności: 30-03-2020

25% taniej

SODASAN Balsam do zmywania naczyń + ściereczka GRATIS 1 l
FriscoNowy, zapakowany
19,9914,99
za 1 szt. / 1 l
14,99 / l
EAN: 4019886025577
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Płyn do mycia naczyń o świeżym pomarańczowym zapachu czystych olejków eterycznych, zawiera wyłącznie roślinne substancje czyszczące o wysokiej zdolności rozpuszczania tłuszczu. Wyjątkowo łagodny dla skóry. Nie pozostawia niepotrzebnych chemikaliów na zmywanych naczyniach. Zapewnia lśniąco czyste naczynia i sztućce. Wszystkie składniki są oparte na roślinach iw pełni biodegradowalne. Nadaje się również do mycia delikatnych przedmiotów, takich jak szkło kryształo-we, srebrne sztućce, porcelana ze złotą obwódką. 100 % wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego. 

Składniki

Pokaż

Składniki

30% woda, 5-15% tenzydy niejonowe (cukrowe związki powierzchniowo czynne), tenzydy anionowe (siarczany alkoholi tłuszczowych otrzymane z oleju kokosowego), <5% sól warzona, emulgator (środek zmętniający), citrate, olejki eteryczne w tym limonen, linalol, geraniol. 

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Przechowywać w miejscu nie-dostępnym dla dzieci.

W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

Tagi:

SODASAN