Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

SODASAN

Ekologiczne środki czystości - Sodasan

SODASAN

Sodasan to marka produkująca ekologiczne środki chemiczne i kosmetyczne. W ofercie znajdziesz między innymi płyny i proszki do prania, mydła oraz płyny i żele do toalety i wiele, wiele innych produktów przeznaczonych nie tylko do czyszczenia domu, ale i pielęgnacji ciała (również niemowląt).
Marka Sodasan jest przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w codziennym dbaniu o nasze środowisko.

ProduktySODASANwe Frisco.pl


4.5
z 6 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Sensitiv 1500ml

1.5 l
24,99 zł/l
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2028

4.6
z 5 opinii
SODASAN Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml 1.5 l

SODASAN

Płyn do prania uniwersalny 20 prań Limonka 1500ml

1.5 l
24,99 zł/l
Cena37,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

4.8
z 5 opinii
SODASAN Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml 500 ml

SODASAN

Płyn Nabłyszczajacy do zmywarki 500ml

500 ml
44,78 zł/l
Cena22,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2027

5.0
z 7 opinii

25% taniej

SODASAN Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO 100 g

SODASAN

Mydło w kostce Trawa Cytrynowa & Imbir BIO

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2031

5.0
z 6 opinii
SODASAN Sól ochronna do zmywarki 2000g 2 kg

SODASAN

Sól ochronna do zmywarki 2000g

2 kg
10,49 zł/kg
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-04-2027

5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml 1 szt

SODASAN

Mydło w płynie do mycia Podłóg Drzewo Sandałowego 1000ml

1 szt
Cena24,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-08-2027

5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028

SODASAN Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie 1 l

SODASAN

Mydło cytrusowo-oliwkowe w płynie

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

5.0
z 3 opinii
SODASAN Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do płukania 21 prań Brzoskwinia 750ml

750 ml
23,85 zł/l
Cena17,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2028

4.9
z 8 opinii
SODASAN Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado 100 g

SODASAN

Ekologiczne mydło roślinne Migdał & Awokado

100 g
104,90 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2027

5.0
z 7 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia uniwersalny na Bazie Octu BIO 1000ml

1 l
19,99 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2028

4.3
z 3 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml 1 l

SODASAN

Płyn do czyszczenia przeciw Kamieniowi i Osadowi 1000ml

1 l
25,89 zł/l
Cena25,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-08-2028

4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
Asortyment jest w pełni ekologiczny (BIO). Sodasan to nie tylko naturalny skład, ale także bardzo wysoka jakość, która zadowoli klientów o różnych wymaganiach i oczekiwaniach względem kupowanych produktów.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store