Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

WHISSIN Whisky bezalkoholowa 700 ml

Whisky bezalkoholowa

Data ważności: 01-08-2020
WHISSIN Whisky bezalkoholowa 700 ml
FriscoNowy, zapakowany
29,99
za 1 szt. / 700 ml
42,84 / l
EAN: 8410577112501
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.
COCA-COLA Napój gazowany 1 l

COCA-COLA Napój gazowany

odbierz

za 1 gr

Zobacz promocję

Opis produktu

Ukryj

Whissin zdobył w 1998 roku hiszpańską nagrodę SIAL D ́OR jako światowa innowacja. To całkowicie bezalkoholowa alternatywa dla whisky złożona z tych samych składników to oryginalna whisky (jęczmień, ryż, pszenica) z tą różnicą, że składników nie poddano fermentacji w związku z czym nie wytworzył się alkohol. W smaku Whissin jest nieco słodsze od klasycznej whisky, świetnie komponuje się z kostkami lodu oraz syropem imbirowym. Pasuje jako dodatek do Irish Coffee i sprawdza się jako podstawa drinków na przyjęciu.

Kraj pochodzenia: Hiszpania

Firma Industrias Espadafor została założona osiem lat temu w Granadzie, położona w najsłynniejszym i przepięknym regionie Hiszpanii: Andaluzji.

Specjalizując się w opracowywaniu lokalnych win, około lat siedemdziesiątych, założyciel Juan Espadafor postanowił zmienić kierunek o 180 stopni w stronę przyszłości: napojów bezalkoholowych. Obecnie po czterech pokoleniach firma Espadafor stała się jedną z największych hiszpańskich firm produkujących napoje bezalkoholowe. Jest dobrze znana z szerokiego wyboru odświeżających drinków i ciągłego poszukiwania nowych smaków.


Zawartość alkoholu: 0%

Podmiot odpowiedzialny

Pokaż
MEGUSTA