PSI PATROL Barwinki koloryzujące do kąpieli 9x16g

FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Nasycone kolory barwinek pozytywnie Cię zaskoczą. Zmieniają barwę wieczornej kąpieli w zależności od nastroju. Uczą i bawią zarazem. Wybierz jedną lub połącz dwie pastylki do kąpieli i stwórz nowy, owocowy mix. Wyjątkowa formuła została wzbogacona olejem z pestek winogron i olejem z avocado. Testowane dermatologicznie. 100% vegan.

Wyjmij barwinka z folii ochronnej i wrzuć go do wanny  z ciepłą wodą. Tabletka delikatnie musując uwolni barwę. Zastosuj nie mniej niż 50 litrów wody na 1 kąpiel. W celu uzyskania innego koloru można zastosować dwie tabletki koloryzujące jednocześnie. Uwaga: Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu. Chronić przed zamarzaniem. Nie dotykać mokrymi rękoma. Unikać zanieczyszczenia oczu. Zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować produktu u osób o skłonnościach alergicznych, z atopowym zapaleniem skóry. Do użytku zewnętrznego. Nie spożywać. Nie stosować  dla dzieci poniżej 3 lat. Zalecany nadzór osoby dorosłej.

W jednym opakowaniu znajduje się 9 pastylek w 3 zapachach - słodka malina, leśna jeżyna i słodkie mango.


PSI PATROL Barwinki koloryzujące do kąpieli 9x16g

Produkt wycofany
Promocja ważna do 31.12.2022 lub do wyczerpania zapasów
Powiązane promocje
PSI PATROL Chusteczki nawilżane do twarzy i rąk 15 szt. 1 szt
odbierz za 1 gr
Kup dwa wybrane ze wskazanych produktów dla dzieci, a chusteczki nawilżane otrzymasz za 1 gr! Promocja trwa do wyczerpania zapasów!
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
EDG
Waga:
16 g
Sprzedawca:
Frisco S.A.
EAN:
5060537180335