FAIRY PLATINUM Plus All In One Tabletki do zmywarki Świeża ziołowa bryza 33 szt.

1 szt
FriscoNowy, zapakowany
Frisco poleca
0 gr
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Fairy Platinum Plus All in One Tabletki do zmywarki świeża ziołowa bryza 33 szt

Kapsułki Fairy Platinum Plus All in one o zapachu świeżej ziołowej bryzy gwarantują nieskazitelną czystość wszystkich Twoich naczyń oraz pełne bezpieczeństwo serwowanych przez Ciebie potraw. Zastosowanie najnowszych technologii sprawia, że nawet najtrudniejszy, zaschnięty brud nie ma z nimi najmniejszych szans. 

Dlaczego warto kupić tabletki Fairy Platinum? Cechy i zalety  

Fairy Platinum kapsułki do zmywarki to unikatowy produkt, zapewniający czystość Twoich naczyń. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić: 

       Pełną skuteczność - nawet stary, zaschnięty brud nie ma z nimi najmniejszych szans. Kapsułki Fairy Platinum plus dają 100% pewność usunięcia wszelkich zabrudzeń. Twoje naczynia będą czyste i bezpieczne. 

       Gwarantują czystość filtra zmywarki – nowoczesna technologia, zastosowana przy produkcji tych kostek Fairy do zmywarki sprawia, że tłuszcz nie osadza się na filtrze i nawet przy częstym używaniu zmywarki jest ona w każdej chwili gotowa do pracy. 

       W składzie kapsułek Fairy Platinum All in One znajduje się sól nabłyszczająca - Ten z pozoru mało istotny dodatek sprawia, że naczynia są nie tylko nieskazitelnie czyste, ale również pięknie błyszczą. Dotyczy to zarówno szkła jak i sreber. 

       Tabletki Fairy do zmywarki rozpuszczają się już w pierwszych chwilach cyklu zmywania - Dzięki tak dużej łatwości rozpuszczania tabletki Fairy Platinum Plus działają od samego początku cyklu zmywania aż do jego ostatnich chwil. Są wręcz stworzone z myślą o krótkich cyklach zmywania, podczas których są niemal tak samo skuteczne jak przy najdłuższych programach. 

       Pachną niczym świeża ziołowa bryza - producent zadbał o wyjątkowy zapach tych kapsułek. Dzięki niemu nie tylko naczynia i sztućce, ale również cała zmywarka pachnie świeżością i czystością. 

Dzięki zastosowaniu tabletek do zmywarki Fairy Platinum Plus świeża ziołowa bryza masz pewność, że nawet najbardziej uporczywy brud zostanie usunięty już w pierwszym cyklu zmywania.  

Jak stosować Fairy Platinum  All in One Tabletki do zmywarki świeża ziołowa bryza? 

Zastosowania tabletek do zmywarki Fairy Platinum All in one jest bardzo proste. Wystarczy umieścić kapsułkę w dedykowanym do tego celu miejscu i uruchomić wybrany program zmywania. Kapsułka niezwłocznie się rozpuści i zadba o czystość wszystkich naczyń. Kapsułki do zmywania Fairy Platinum Plus All in One nie wymagają użycia żadnych dodatkowych detergentów. Możesz również zrezygnować z wcześniejszego namaczania najbardziej zabrudzonych czy zaschniętych naczyń. 

Specyfikacja: na ile wystarczy?

Fairy Platinum Plus All in One Tabletki do zmywarki świeża ziołowa bryza 33 sztuk są skuteczne już przy pierwszym zastosowaniu. Dzięki temu 33 wystarcza na 33 pełnych programów zmywania. Zostały zapakowane w specjalne saszetki, które pozwalają nie tylko na ich bezpieczne przechowywanie, ale również wygodny i komfortowy dostęp. Saszetka wykonana została z materiału, który może być przeznaczony do recyklingu. 


Cechy

Szybkie mycie (skuteczność w krótkich cyklach, jak w przypadku wszystkich wariantów Fairy Platinum Plus)

Dzięki technologii Deep Clean usuwają do 99% widocznych i niewidocznych pozostałości po jedzeniu

System mycia wstępnego wyręcza Cię w wykonywaniu tej czynności, umożliwiając oszczędzanie wody

Skuteczność w ekologicznym cyklu mycia

Szybko rozpuszczające się kapsułki działają skutecznie w krótkich cyklach

Są polecane przez światowych producentów zmywarek do naczyń

Zastosowanie soli i ułatwione płukanie wraz z ochroną szkła i srebra


FAIRY PLATINUM Plus All In One Tabletki do zmywarki Świeża ziołowa bryza 33 szt.

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Producent:
P&G DS
Waga:
1 szt
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
FAIRY
EAN:
8001090952479
Przygotowywanie i przechowywanie
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe