dr.Prakti Żel do toalet Ocean Blue

750 ml
FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / l
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Żel do toalet Dr.Prakti skutecznie usuwa brud, rdzę i osady kamienne z wc. Jego konsystencja i odpowiednia lepkość sprawiają, że doskonała czystość utrzymuje się dłużej. Ponadto żel do wc dr.Prakti dostępny jest w dwóch przyjemnych zapachach, które pozytywnie wpływają na komfort domowników i gości.

Toaleta wizytówką

Toaleta to szczególnie newralgiczne miejsce, jeśli chodzi o higienę. Zarówno w przypadku mieszkania czy domu, jak i przestrzeni użyteczności publicznej, komfort użytkowania toalety powinien być zachowany na najwyższym poziomie. Nic tak nie niszczy prestiżu gospodarzy jak zaniedbana łazienka i towarzyszący jej zapach. Niestety czyszczenie toalety może być uciążliwe, zwłaszcza na obszarach o wysokiej twardości wody lub wysokim poziomie żelaza. Dlatego warto sięgać po środki, które skutecznie radzą sobie z osadami kamiennymi, brudem i rdzą. Żel do wc dr.Prakti jest idealnym rozwiązaniem tych problemów.

Łatwe i skuteczne mycie wc

Żel do mycia toalet dr.Prakti to skuteczny produkt, który łatwo zaaplikować na czyszczoną powierzchnię. Dzięki odpowiedniej formule z łatwością usuwa brud, osad z kamienia i rdzę. Właściwa lepkość zapewnia armaturze wydłużoną ochronę na wiele dni. Aby wyczyścić toaletę rozprowadź żel pod krawędzią muszli i pozostaw na czas wskazany na opakowaniu. Następnie przeszoruj szczotką do wc armaturę powyżej i poniżej lustra wody. Spuść wodę i ciesz się czystą toaletą oraz świeżym zapachem żelu.

Dwa warianty zapachowe 

Żel do toalet dr.Prakti dostępny jest w dwóch wariantach zapachowych – Green Forest i Ocean Blue. Zapach dr.Prakti Green Forest sprawi, że toaleta wypełni się leśną świeżością nienaruszonego lasu z całym bogactwem wonnych niuansów. Zapach dr.Prakti Ocean Blue przeniesie domowników nad klify błękitnego oceanu i otoczy zmysły nadbrzeżną, orzeźwiającą bryzą.

Żel do wc dr.Prakti – właściwości:

– usuwa brud, – usuwa rdzę, – usuwa kamień, – odpowiednia lepkość, – wydłużona ochrona, – 2 przyjemne zapachy: Green Forest i Ocean Blue. 

Pamiętaj!

Ze względu na siłę i skuteczność działania żelu do toalet dr.Prakti podczas użytkowania stosuj się do poniższych zaleceń: – zawsze używaj rękawic ochronnych, – nie wystawiaj powierzchni na działanie żelu dłużej, niż to wskazane w instrukcji, – wykorzystuj go do zastosowań zgodnych z jego przeznaczeniem, – przetrzymuj go poza zasięgiem dzieci.


dr.Prakti Żel do toalet Ocean Blue

Produkt wycofany
Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
0,00 / l
Producent:
CLOVIN SPÓŁKA AKCYJN
Pojemność:
750 ml
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
dr.Prakti
EAN:
5900308779538