Clever Neutro Hipoalergiczny proszek do prania Color

FriscoNowy, zapakowany
0 gr
0,00 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Hipoalergiczny proszek do prania kolorów Clever NeutroPlus


Gwarancja skutecznego i bezpiecznego prania

Proszek do prania Clever NeutroPlus to skuteczny i wydajny, a zarazem najbardziej ekologiczny produkt do prania na rynku. Zarówno bezpieczny dla skóry, jak i środowiska. Hipoalergiczny proszek NeutroPlus jest odpowiedzią na potrzeby ponad 30% konsumentów, którzy według przeprowadzonych badań konsumenckich mają problem z alergią. Jego specjalnie skonstruowana formuła NEUTROPLUS© czyni go w pełni skutecznym środkiem piorącym, bezwzględnym w praniu, ale bezpiecznym dla skóry i środowiska. Wyposażony w cały arsenał zalet, które zmieniają myślenie na temat tej kategorii produktów. To nie jest zwyczajny produkt piorący, choć jego podstawową funkcją jest właśnie pranie. Nawet w niskich temperaturach świetnie radzi sobie z praniem odzieży kolorowej.

Nowoczesna technologia w trosce o Twoje zdrowie

Dzięki nowoczesnej technologii produkt ten pozbawiony jest całkowicie alergenów, czyli wszelkich uczulających substancji ukrytych zarówno w zapachu, jak i w enzymach. Nie posiada w swoim składzie także uczulających barwników, pozbawiony jest zeolitów, które użyte w nadmiernej ilości nie wypłukują się w procesie prania. Nie stosujemy w nim także fosforanów, eliminując ich niszczący wpływ na środowisko naturalne. Testowany dermatologicznie, może być bezpiecznie stosowany przez osoby o skórze wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Jest jeszcze bardziej skoncentrowany, co zapewnia niższe dozowanie, oszczędzając tym samym surowce naturalne, wodę i energię.

Zaufaj polskiej jakości i wieloletniemu doświadczeniu

Nasz produkt posiada certyfikat ECOLABEL – znak ekologiczności, który został ustanowiony przez Komisję Europejską w 1992 roku i jest głównym europejskim wyróżnieniem przyznawanym wyrobom spełniającym wyższe normy środowiskowe. Proszek ten ulega szybkiej i bezwzględnej biodegradacji zgodnie z rygorystycznymi normami Unii Europejskiej (OECD 301F) i jest rekomendowany do gospodarstw posiadających przydomowe oczyszczalnie ścieków. Wszystko to składa się na produkt, jakim jest Clever NeutroPlus. To wyjątkowa propozycja, którą stworzyliśmy po to, by osoby mające problemy z alergią przestały martwić się o zakup drogich środków do prania, mających wątpliwe działanie hipoalergiczne. Chcemy oddać w Państwa ręce produkt skuteczny, a zarazem ekonomiczny. Zaufaj naszej jakości, MAKE IT CLEVER!


Clever Neutro Hipoalergiczny proszek do prania Color

Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
0,00 / kg
Producent:
CLOVIN SPÓŁKA AKCYJN
Waga:
1.92 kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
EAN:
5900308779828