Purox Kapsułki do prania Color & White 40 szt.

1 szt
Polska
FriscoNowy, zapakowany
34,99
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Kapsułki do prania odzieży Purox Biel i Kolor

Kapsułki do prania Purox Color & White to wygodny i praktyczny produkt. Skoncentrowana formuła żelu zamknięta w 40 kapsułkach działa dwuetapowo, usuwając plamy, a następnie pielęgnując kolor.Wygoda i skuteczność

Kapsułki do prania Purox Color & White to innowacyjny produkt do prania. Kapsułki są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu, ponieważ każda zawiera odpowiednią ilość detergentu. Dzięki temu nie ma obaw, czy środka jest za mało, czy za dużo, aby wykonać skuteczne pranie. Skoncentrowana formuła żelu pozwala usunąć uporczywe plamy, zarówno w przypadku odzieży białej jak i kolorowej. Kapsułki te są żelowe, przez co doskonale się rozpuszczają, a zaaplikowanie ich bezpośrednio do bębna sprawia, że produkt nie zostaje w szufladzie pralki. Formuła produktu została umiejętnie skomponowana, aby skutecznie usuwać nawet najtrudniejsze zabrudzenia. Nasz produkt powstał w trosce o wygodę konsumentów. Używając żelowych kapsułek masz pewność, że dozujesz odpowiednią dawkę detergentu na jeden cykl prania. Najwyższa jakość zamknięta w jednej kapsułce!

Bezpieczny dla środowiska naturalnego

Kapsułki do prania Purox Color & White to produkt stworzony z myślą o ochronie środowiska naturalnego. Dodatkowo formuła skoncentrowanego żelu doskonale się rozpuszcza, minimalizując ryzyko zostawania na tkaninach i powodowania podrażnień skóry.

Wygodny i wydajny

Kapsułki do prania Purox Color & White to bardzo wydajny produkt. Jedno opakowanie, dostępne w przystępnej cenie zawiera aż 22 kapsułki. Każda kapsułka pozwala wykonać pełne, skuteczne pranie. Dwufazowe działanie pozwala usunąć zabrudzenia, pielęgnować kolory, a odzieży białej przywraca jej prawdziwy, śnieżnobiały odcień.

Kluczowe właściwości:


skoncentrowana formuła żelu

skutecznie usuwa zabrudzenia

odpowiednia dawka produktu w każdej porcji

spełnia niemieckie standardy jakości

odświeża odcień białych tkaninPurox Kapsułki do prania Color & White 40 szt.

Produkt chwilowo niedostępny
Dostępne warianty
Purox Kapsułki do prania Color 40 szt.
Parametry
Cena za kg:
Producent:
CLOVIN SPÓŁKA AKCYJN
Waga:
1 szt
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
Purox
EAN:
4260418933505