Pomoc w chorobie

Misją Frisco.pl jest ułatwianie dużych zakupów dla domu. Wiemy, że jest to szczególnie ważne dla osób zmagających się z przewlekłymi chorobami, w czasie rekonwalescencji oraz w podeszłym wieku. Dlatego właśnie chcemy od serca pomóc w chorobie.

W sklepie Frisco.pl możesz znaleźć produkty niezbędne dla chorych oraz w podeszłym wieku, takie jak żywność medyczna, produkty higieniczne czy opatrunki. Kupując te produkty otrzymasz od nas darmową dostawę, nawet tego samego dnia.

Bez względu na to czy robisz zakupy dla siebie czy swoich bliskich, jesteśmy po to żeby Ci pomóc. Robiąc zakupy z darmową dostawą na Frisco.pl możesz zaoszczędzić czas i masz pewność, że dostarczymy wszystko czego potrzebujesz bez konieczności chodzenia po sklepach.

Poznaj wysokoenergetyczny Resource 2.0!

Resource 2.0 to kompletna pod względem odżywczym, wysokoenergetyczna dieta w płynie. To rozwiązanie dla osób, które potrzebują w niewielkiej objętości dostarczyć sobie dużej ilości energii. W jednej butelce zawiera aż 400 kcal.

Poznaj wysokobiałkowy Resource Protein!

Choroba zmienia potrzeby żywieniowe, a stan odżywienia może mieć wpływ na proces leczenia i rekonwalescencji. Resource Protein to wysokobiałkowa dieta w płynie dla Ciebie lub Twojego bliskiego w trakcie leczenia lub powrotu do zdrowia. W jednej butelce zawiera aż 18,8 g wartościowego białka.

TENA – profesjonalne produkty chłonne i kosmetyki dla osób dotkniętych nietrzymaniem moczu

Jeśli opiekujesz się osobą starszą wiesz, że jej skóra jest cienka, bardzo wrażliwa i wolniej się goi, zwłaszcza przy nietrzymaniu moczu. Aby zapewnić Twojemu bliskiemu odpowiednie poczucie komfortu, właściwą ochronę i bezpieczny dla jego skóry sposób oczyszczenia – wybierz produkty TENA.
Pierwszym krokiem jest dobór odpowiedniego produktu chłonnego, w zależności od stopnia mobilności: są to produkty TENA ProSkin Slip – dla osób niemobilnych i produkty TENA ProSkin Pants – dla osób mobilnych. Produkty TENA zbudowane są z oddychających materiałów, są przebadane dermatologicznie.
Drugim krokiem jest dobór odpowiedniego produktu oczyszczającego – chusteczek nawilżanych TENA ProSkin. Miękkie i wytrzymałe chusteczki 3-w-1 zostały nasączone balsamem, który oczyszcza skórę, pielęgnuje ją i chroni w jednym, prostym i skutecznym kroku. Chłonne i delikatne dla skóry TENA Bed dają poczucie komfortu Twojemu podopiecznemu i jednocześnie doskonale zabezpieczają powierzchnię, z którymi styka się ciało bliskiej Ci osoby.

Skompletuj idealną apteczkę opatrunkową

Od 200 lat troskliwie dbamy o wszystkie rany zapewniając szeroki wybór opatrunków. Od małych zacięć papierem, przez oparzenia, aż do ran pooperacyjnych – jakiejkolwiek opieki potrzebują Twoi bliscy możesz liczyć na nasze wsparcie. Odkryj nasze rozwiązania na wszelki wypadek: plastry na co dzień oraz do zadań specjalnych, opatrunki sterylne, kompresy, przylepce oraz samomocujące bandaże.