Szanowni Państwo, informujemy, że codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny.

Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Dodaj do ulubionych
ALCE NERO Sok z cytryn BIO 250 ml
Ważny do 03-09-2021

Oferty

Soki tłoczone i wyciskane

Sok sokowi nierówny. Taka jest niestety prawda. Obok soku tłoczonego na półce sklepowej można znaleźć sten wytwarzany z soku zagęszczonego, mający tylko ilości śladowe tych wspaniałych właściwości, jakie oferują nam owoce. Najlepsze i najbardziej zasobne w witaminy, mikro- i makroelementy są soki tłoczone, które są sokami 100%, a jednocześnie sokami bez cukru. W ich skład wchodzą dojrzałe owoce, bez dodatku wody, cukru czy konserwantów.

Jak powstaje sok tłoczony?

Świeże owoce są wyciskane na prasie, następnie poddawane procesowi pasteryzacji. Z jednej strony proces ten zapewnia konserwacją, a z drugiej pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze oraz antyoksydanty. Każdy sok z bezpośredniego tłoczenia ma ważność 12 miesięcy od daty jego produkcji. Ma on w pełni naturalny smak i konsystencję, jest mętny i na dnie butelki może zbierać się osad. Soki tłoczone to źródło cennych witamin pochodzących z poszczególnych owoców.

Sporządź go sam lub kup w dobrym sklepie

Soki wyciskane nie mają żadnych sztucznych barwników, aromatów ani konserwantów. Ich kolor i smak pochodzi od owoców, z jakich zostały one wyciśnięte. Bogate w witaminy oraz składniki odżywcze pochodzące z poszczególnych owoców, są sokami 100% i sokami bez cukru. Soki tłoczone oraz soki wyciskane powinny być pite przez dzieci oraz dorosłych, szczególnie przez kobiety w ciąży, mamy karmiące oraz osoby cierpiące na niedobory poszczególnych witamin. Możesz wykonać je samodzielne, przy użyciu wyciskarki do owoców (najlepiej tej wolnoobrotowej), ale możesz też w wygodny sposób skorzystać z naszej oferty. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem soków tłoczonych i soków wyciskanych. Pijmy więc soki, korzystajmy z ich walorów smakowych i dbajmy przy tym o nasze zdrowie!