4.9 z 10 opiniiŻABCZYŃSCY To ta!Mąka żytnia razowa (typ 2000)1 kg4,29 zł/kg4,29 złWażny do 09-12-2025
4.5 z 2 opiniiMELVITMąka pszenna razowa (do wypieku domowego chleba - typ 1850)1 kg4,75 zł/kgPromocja4,75 zł *6,29 złNajniższa cena: 4,79 złWażny do 17-10-2025