Szanowni Państwo, ze względu na wzmożone zainteresowanie zakupami, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny. O dostępności terminów informujemy również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zachęcamy do jej pobrania.

Mleko 1
Ważny do 30-09-2021
Ważny do 03-10-2022
Ważny do 30-06-2021
Mleko do karmienia dzieci to produkt, który dostarcza im wszystkich składników odżywczych niezbędnych do prawidłowego zdrowia i rozwoju. Jest podstawą diety najmłodszych dzieci, dlatego jego skład musi być specjalnie dobrany i bogaty.
Etap I to mleko dla dzieci już od pierwszych dni życia, które z różnych powodów nie mogą być karmione piersią. Mleka początkowe wyróżniają się specjalnie dobranymi składnikami, które możliwie najlepiej naśladują mleko matki.
Producenci mleka dokładają wszelkich starań, by mleko początkowe chroniło układ odpornościowy dokładnie tak, jak czyni to mleko matki.
Markami mleka dla najmłodszych dzieci są takie firmy jak
  • Bebiko

  • Bebilon

  • Nestle

  • Hipp

  • Humana.

W mleku zastępczym obecne są wszystkie cenne składniki odżywcze: białko, witaminy, minerały i inne mikroelementy. Składniki te zapewniają dzieciom odpowiedni rozwój fizyczny i umysłowy.
W naszej ofercie znajdziesz mleka do karmienia dzieci także na dietach. Oferujemy mleko wegetariańskie, bezglutenowe, nie zawierające cukru i mleko organiczne.
Warte uwagi są również mleka hipoalergiczne – Bebilon HA1, Bebiko HA1 oraz Hipp Combiotik Ha1.
W ofercie mleka dla najmłodszych są także produkty rozwiązujące problemy trawienne. Bebiko Comfort działa kojąco na zaparcia i kolki, a mleko Bebilon AR zapobiega ulewaniu.