Szanowni Państwo, informujemy, że codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny.

Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Dodaj do ulubionych
BIO PLANET Jaja kurze ekologiczne BIO, 10 szt. 1 szt
Ważny do 25-04-2021
Dodaj do ulubionych
BIO PLANET Jaja przepiórcze 18 szt 1 szt
Ważny do 05-06-2021

Jajka przepiórcze i kurze

Jajka przybierają różne formy kulinarne i mogą być serwowane na milion sposobów. Bo jak bez nich zrobić omlet, pierogi, czy przygotować przepyszne ciasto? Jaja doskonale smakują solo, ale też jako element pełnowartościowego posiłku. Powinno ono wpisywać się w sposób odżywiania zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Nakrapiane przepiórcze jajo pełnowartościową i smaczną alternatywą dla alergików

Jajka przepiórcze charakteryzują się pełnowartościowym i łatwoprzyswajalnym białkiem. Poza tym, w porównaniu z jajkami kurzymi, więcej w nich aminokwasów i mikroelementów, takich jak: żelazo, miedź, cynk oraz witaminy z grupy B. Zawierają też cenny fosfor.Jajka przepiórcze wpływają na poprawę samopoczucia i działają antydepresyjnie, a niska zawartość tłuszczu sprawia, że można je spożywać bez obawy o cholesterol i nadmiar kalorii. Nie alergizują, ani nie uczulają, a co za tym idzie - są alternatywą dla alergików uczulonych na białko jajka kurzego. Oprócz zastosowania typowo kulinarnego, z przepiórczych jajek robi się maskę na włosy, która ma działanie regeneracyjne, a po jej zastosowaniu włosy są jedwabiste i gładkie.