Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

VANISH Gold Oxi Action Odplamiacz do białych tkanin w proszku 300 g

Odplamiacz do białych tkanin w proszku.

VANISH Gold Oxi Action Odplamiacz do białych tkanin w proszku 300 g
FriscoNowy, zapakowany
16,99
za 1 szt. / 300 g
56,63 / kg
EAN: 5997321747064
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

VANISH Gold Oxi Action proszek do odplamiania tkanin białych jest odpowiedni do prania w pralce, namaczania w formie roztworu na plamę lub jako krem. Bezpieczny dla tkanin. 

Składniki

Pokaż

Składniki

>30%: związki wybielające na bazie tlenu

<5%: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, zeolity, enzymy, rozjaśniacze optyczne, kompozycje zapachowe, Citronellol, Hexyl Cinnamal

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Termin przydatności do użycia: 24 miesiące od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Zawsze przestrzegaj zaleceń producentów odzieży. Sprawdź trwałość barwnika, nanosząc produkt na niewidoczną część tkaniny, a następnie spłucz i pozostaw do wyschnięcia. Zamykaj opakowanie po każdym użyciu i przechowuj Vanish Gold w suchym i chłodnym miejscu. Dla uzyskania najlepszych rezultatów może zaistnieć konieczność powtórzenia procesu. Nie używaj na jedwabiu, wełnie lub skórze. Nie używaj na emaliowanych lub powlekanych powierzchniach, np. drewnie, metalach, itp. Nie namaczaj tkanin z metalowymi dodatkami lub ognioodpornymi wykończeniami. Przed płukaniem lub praniem zasadniczym nie wystawiaj tkaniny odplamianej proszkiem Vanish na bezpośrednie działanie ciepła lub promieniowania słonecznego. Nie zanieczyszczaj produktu w opakowaniu. Po wymieszaniu nie pozostawiaj roztworu w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Roztwór będzie nadal uwalniał tlen, co może doprowadzić do wzrostu ciśnienia i pęknięcia pojemnika. Pocieranie: Wymieszaj 1/4 miarki proszku z 3/4 miarki wody (max 40°C). Nałóż na plamę (max 5 min). Potrzyj plamę w razie potrzeby. Umyj i osusz miarkę przed włożeniem jej do pojemnika. Tkaninę wypierz jak zwykle. Namaczanie: Dodaj jedną miarkę do 4 L wody max 40°C. Tkaniny białe - max 6h. Po namoczeniu należy wyprać tak jak zwykle lub dokładnie wypłukać. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy potrzeć plamę przed spłukaniem. Pranie: Dodaj do proszku do prania: Trudne i zaschnięte plamy x 1, zwykłe plamy x 1/2. Dodaj miarkę do każdego prania.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

300

Jednostka

g

Waga brutto: 314

Wymiar liczbowy: 300

Jednostka (specyficzna): Gramów

Liczba użyć

10

Rodzaj opakowania

Typ: Saszetka

Kraj

Kraj produkcji: Polska

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

czeski

estoński

węgierski

litewski

polski

słowacki

inne

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Vanish Gold Oxi Action odplamiacz do białych tkanin w proszku. Niebezpieczeństwo. Zawiera: węglan disodu, związek z nadtlenkiem wodoru (2:3). Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. Nie wprowadzać do oczu, na skórę lub na odzież. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Stosować ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. Przechowywać pojemnik w suchym, chłodnym i dobrze wentylowanym miejscu. W przypadku wrażliwej skóry zaleca się stosować rękawice ochronne.

Rozporządzenie CLP

działanie żrące: Niebezpieczeństwo

Informacje producenta

Pokaż

Marka

Vanish

Marka: Vanish

Podmarka: Gold Oxi Action

Produkt

Nazwa funkcjonalna: Odplamiacz do białych tkanin w proszku

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce.

Dodatkowe informacje

Składniki (www.rbeuroinfo.com)

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel. 22 765 95 00 Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17)

Telefon/Fax kontaktowy

227659500

801115111

225419115

Adres dystrybutora

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Tagi:

VANISH