Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

VANISH Clean&Fresh Proszek do dywanów 650 g

Proszek do Dużych Powierzchni Dywanów.

Data ważności: 30-10-2020
Proszek do dywanów – Vanish. Proszek sprawia, że dywan wygląda jak nowy 5 razy lepiej usuwając brud
FriscoNowy, zapakowany
26,99
za 1 szt. / 650 g
41,52 / kg
EAN: 5900627056297
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Vanich Clean&Fresh Proszek do dywanów sprawia, że dywan wygląda jak nowy: 5x lepiej usuwa brud, neutralizuje zapachy, pomaga zmiękczać włókna dywanu i odzyskiwać im żywe kolory.
Innowacyjny wilgotny proszek usuwa trudny zagłębiony brud i kurz - dywan czysty i suchy już w 20 minut.

Składniki

Pokaż

Składniki

< 5%: związki wybielające na bazie tlenu, anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Mocno wstrząśnij przed otwarciem Powierzchnia zastosowania (maks. 10 m2) - wykładziny, dywany Pokrycie powierzchni - 650 g Rodzaj dywanu: Welurowe o krótkim włosiu, gęste, zbite Stopień zabrudzenia: Średnio zabrudzony Do 10 m2, Mocno zabrudzony Do 7 m2 Rodzaj dywanu: Welurowe o średniej długości włosia, cienkie pętelki Stopień zabrudzenia: Średnio zabrudzony Do 8 m2, Mocno zabrudzony Do 6 m2 Rodzaj dywanu: Welurowe o długim włosiu, grube pętelki Stopień zabrudzenia: Średnio zabrudzony Do 6 m2, Mocno zabrudzony Do 4 m2 Sposób użycia: 1. Przygotowanie: przed zastosowaniem proszku Vanish należy odkurzyć dywan. 2. Przed użyciem mocno potrząśnij opakowaniem, aby zwiększyć objętość proszku. Odwróć opakowanie do góry dnem i oderwij obie różowe folie na spodzie opakowania. 3. Trzymaj opakowanie za uchwyt na górze i potrząsaj nad dywanem, aby rozsypać proszek. Nie używaj wody, aby dodatkowo zwilżyć lub rozpuścić produkt. 4. Wetrzyj dokładnie proszek Vanish Gold w dywan przy pomocy szczotki. 5. Pozostaw proszek Vanish Gold do całkowitego wyschnięcia dywanu (ok. 20 minut). Nadal możesz chodzić po dywanie. Zapewnij dobrą wentylację w pokoju w trakcie schnięcia dywanu i odkurzania. 6. Odkurz dokładnie wyschnięty proszek. Regularnie zmieniaj worki w odkurzaczu w miarę potrzeby. 7. Po użyciu ostrożnie zwiń opakowanie w kierunku tyłu opakowania, Zaklej tak zwinięte opakowanie przezroczystą taśmą znajdującą się na tyle opakowania, obok kodu kreskowego. 8. W niektórych przypadkach po odkurzeniu na dywanie mogą pozostać białe ślady po proszku. Zwykle to pozostałości plam wiążą drobinki proszku. Zalecamy delikatne potarcie miękką szczotką oraz ponowne odkurzenie dywanu. Unikaj używania wody. Zalecenia: Wypróbuj na niewidocznej części dywanu, aby sprawdzić trwałość koloru. W przypadku rozlania substancji półpłynnych (np. masła, ketchupu) zastosuj najpierw Vanish Gold Spray do Dywanów. Sprawdź, czy worek w odkurzaczu jest dobrze zamontowany i czy nie jest pełny; regularnie zmieniać worki. Sprawdzić obecność i stan filtrów. W przypadku centralnych odkurzaczy należy podstępować zgodnie z instrukcjami producenta. Ponownie zamknąć opakowanie, aby zachować właściwości pozostałego produktu. Nie używaj z: odkurzaczami wodnymi, urządzeniami do zbierania wody lub prania dywanów ani innymi urządzeniami pracującymi na wodę.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

650

Jednostka

g

Waga brutto: 702

Wymiar liczbowy: 650

Jednostka (specyficzna): Gramów

Rodzaj opakowania

Typ: Zgrzewane

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

estoński

łotewski

litewski

polski

inne

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Vanish Gold Proszek do Dywanów Clean&Fresh Proszek do Dużych Powierzchni Dywanów. Trzymać z dala od dzieci i zwierząt domowych. Jeśli produkt dostanie się do oczu, płukać dużą ilością wody. Nie połykać. w przypadku połknięcia zgłosić się pod opiekę lekarza. Nie dopuścić do kontaktu z oczami i skórą. Nie wdychać pyłu podczas stosowania i odkurzania produktu. Przechowywać produkt wyłącznie w oryginalnym pojemniku.

A.I.S.E.

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

5 x skuteczniejszy* niż samo odkurzanie, aby dywan wyglądał jak nowy Usuwa 5 x więcej brudu* Neutralizuje przykre zapachy Wyjątkowo zmiękcza Nadaje świeżość Usuwa 3 x więcej sierści zwierząt* * W porównaniu do samego odkurzania.

Cechy

posyp & wyczyść

nasz złoty standard

5 x skuteczniejszy* niż samo odkurzanie

dywan wygląda jak nowy

* Niż samo odkurzanie

Marka

Vanish

Marka: Vanish

Podmarka: Gold

Produkt

Nazwa funkcjonalna: Proszek do dywanów i wykładzin

O marce

Pianka Vanish Gold - Do czyszczenia często uczęszczanych powierzchni. Spray Vanish Gold - Do wywabiania uporczywych plam z dywanów tapicerki i siedzeń samochodowych.

Dodatkowe informacje

Informacja o składnikach dostępna na stronie: www.rbeuroinfo.com

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Tel. 22 765 95 00 Infolinia: 801 115 111, 22 541 91 15 (od 9 do 17) www.vanish.pl

Telefon/Fax kontaktowy

227659500

801115111

225419115

Adres internetowy

www.vanish.pl

Tagi:

VANISH