... Ładowanie ...
woda kokosowa BIO 500ml DR.MARTINS - naturalny napój izotoniczny
Dodaj do ulubionych

DR.MARTINS COCO Woda kokosowa z ananasem i acerolą BIO

500 g
FriscoNowy, zapakowany
Produkt wycofany
0,00
za 1 szt. / 500 g
0,00 / kg
EAN: 4260183211020
Cena za kg:0,00
Waga:500 g
EAN:4260183211020
Woda z zielonych orzechów kokosowych jest doskonałym napojem nawadniającym. W każdym wieku narażeni jesteśmy na odwodnienie, choroby, wysiłek fizyczny oraz inne przeciążenia naszego organizmu powodujące utratę elektrolitów i minerałów. Uzupełniamy je w celu zapobiegania bólom głowy, skurczom mięśni i ogólnemu przemęczeniu. Woda kokosowa Vivalife zawiera pięć głównych elektrolitów potrzebnych nam w codziennej diecie, są to: wapń, sód, fosfor, magnez i potas.
Woda kokosowa jest produktem naturalnym. Nie zawiera tłuszczu, ani cholesterolu, a także alergenów pokarmowych, takich jak: pszenica, gluten, soja czy kukurydza. Przelewana w warunkach aseptycznych chroniona jest przed wpływem światła i tlenu przez okres 10 miesięcy. Posiada międzynarodowy certyfikat BIO. Woda kokosowa sprawdza się doskonale podczas wyczerpujących i długotrwałych podróży samolotem. Ze względu na dużą zawartość węglowodanów i elektrolitów, przede wszystkim potasu, jest skuteczniejsza od wody w zapobieganiu zakrzepicy żył głębokich.

Alkohol wypłukuje z organizmu potrzebne minerały do jego prawidłowego funkcjonowania. Zasadowe pH wody kokosowej uspakaja przewód pokarmowy i pomaga w pracy wątrobie oraz nerkom. Woda kokosowa szybko uzupełnia elektrolityi nawadnia organizm. To prawdziwy ratunek dla osób chcących zminimalizować negatywne skutki spożywania