Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

DR.MARTINS COCO Woda kokosowa z ananasem i acerolą BIO 500 g

woda kokosowa BIO 500ml DR.MARTINS - naturalny napój izotoniczny
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 szt. / 500 g
0,00 / kg
EAN: 4260183211020
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Woda z zielonych orzechów kokosowych jest doskonałym napojem nawadniającym. W każdym wieku narażeni jesteśmy na odwodnienie, choroby, wysiłek fizyczny oraz inne przeciążenia naszego organizmu powodujące utratę elektrolitów i minerałów. Uzupełniamy je w celu zapobiegania bólom głowy, skurczom mięśni i ogólnemu przemęczeniu. Woda kokosowa Vivalife zawiera pięć głównych elektrolitów potrzebnych nam w codziennej diecie, są to: wapń, sód, fosfor, magnez i potas.
Woda kokosowa jest produktem naturalnym. Nie zawiera tłuszczu, ani cholesterolu, a także alergenów pokarmowych, takich jak: pszenica, gluten, soja czy kukurydza. Przelewana w warunkach aseptycznych chroniona jest przed wpływem światła i tlenu przez okres 10 miesięcy. Posiada międzynarodowy certyfikat BIO. Woda kokosowa sprawdza się doskonale podczas wyczerpujących i długotrwałych podróży samolotem. Ze względu na dużą zawartość węglowodanów i elektrolitów, przede wszystkim potasu, jest skuteczniejsza od wody w zapobieganiu zakrzepicy żył głębokich.

Alkohol wypłukuje z organizmu potrzebne minerały do jego prawidłowego funkcjonowania. Zasadowe pH wody kokosowej uspakaja przewód pokarmowy i pomaga w pracy wątrobie oraz nerkom. Woda kokosowa szybko uzupełnia elektrolityi nawadnia organizm. To prawdziwy ratunek dla osób chcących zminimalizować negatywne skutki spożywania

Wartości odżywcze

Pokaż

Wartości odżywcze

OkreślenieW 100gW jednostce
Wartość odżywcza (kJ)134,0670,0
Wartość odżywcza (kcal)32,0160,0