Darmowa dostawa
Lorenz
Tymbark
Pro Nature
QAFP
Winiary
Alpro
Jesienna Rozgrzewka
Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Produkt polecany
SOMAT Gold Tabletki do mycia naczyń w zmywarkach 72 szt. 1.382 kg
Ważny do 28-06-2024
Produkt polecany
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie 250 ml
Ważny do 29-07-2024

Chemia domowa i BIO

Z chemią domową stykamy się każdego dnia podczas zmywania naczyń, prania czy sprzątania. Jest nam ona niezbędna do zaprowadzenia nieskazitelnej czystości w otaczających nas czterech ścianach. Zaliczyć do niej trzeba płyny do mycia naczyń lub czyszczenia różnych powierzchni, preparaty do zlewów, umywalek, wanien i toalet, do mycia podłogi, do czyszczenia dywanów, prania ubrań dorosłych i dzieci. Wybór naturalnej chemii lub chemii ekologicznej jest przeogromny, a półki sklepowe aż się uginają pod ciężarem różnorodnych płynów, żeli, pianek czy sprayów. Skąd bierze się ich popularność?

Postaw na chemię domową w najlepszym wydaniu

Wybór konkretnego preparatu do czyszczenia lub prania nie jest wcale taki łatwy. Najpierw należy sprawdzić czy nie szkodzi on skórze stykających się z nim dłoni oraz czy spełnia nasze oczekiwania względem czyszczenia poszczególnych przedmiotów, urządzeń czy ubrań. Być może prób będzie trzeba wykonać kilka, ale głowa do góry - przecież zależy ci na wybraniu najlepszego preparatu z dostępnych, czyli najlepiej ekologicznej chemii gospodarczej

Im bardziej eko tym lepiej dla twojej skóry i środowiska naturalnego.

Chemia gospodarcza może mieć różne oblicza. Może być naszpikowana chemicznymi substancjami lub mieć dużo bardziej naturalny skład. Naturalna chemia, oprócz swojej wysokiej skuteczności w czyszczeniu, jest delikatna dla dłoni, nie powoduje podrażnień ani odczynów alergicznych. Składają się na nią wyłącznie roślinne składniki, bez domieszki tworzonych w laboratorium chemicznych substancji. Chemia ekologiczna z kolei to najwyższa jakość. Powstała z kompozycji naturalnych surowców pochodzenia naturalnego. Rośliny rosły w zgodzie ze swoim standardowym rytmem, nikt w to nie ingerował, nie przeprowadzano żadnych genetycznych modyfikacji, a uprawy były wolne od zanieczyszczeń czy przemysłu. Chemia ekologiczna, naturalne chemia iekologiczna chemia gospodarcza dostępne są u nas w korzystnych cenach – sprawdź sam!