Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

KROMBACHER'S FASSBRAUSE Piwo bezalkoholowe APFEL 330 ml

Data ważności: 02-03-2019
Ważny do 02-03-2019
KROMBACHER'S FASSBRAUSE Piwo bezalkoholowe APFEL 330 ml
FriscoNowy, zapakowany
6,49
za 1 szt. / 330 ml
19,67 / l
EAN: 4008287903515
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Krombacher's Fassbrause Apfel to klasyczny bezalkoholowy napój słodowy łączący słodko-winną nutę aromatycznego soku z jabłek z ekstraktem słodu dostarczając ekscytujące doznania smakowe. Połączenie najlepszych składników wraz z unikalną recepturą wytwarzania gwarantują najwyższą jakość napojów słodowych Krombacher, zapewniając owocowe orzeźwienie na długi czas.

Fassbrause dosłownie 'napój musujący z beczki' to niemiecki bezalkoholowy napój słodowy, po raz pierwszy wytworzony w Berlinie w 1908 roku. Ojciec chciał, aby jego syn mógł razem z nim wypić napój podobny do piwa pod względem smaku i koloru. W ten sposób opracował recepturę, dzięki której możliwe było stworzenie napoju całkowicie bezalkoholowego, przy wykorzystaniu ekstraktu słodowego i naturalnych składników. Fassbrause powstaje z połączenia owoców, przypraw i ekstraktu słodowego. Tradycyjnie przechowywany jest w beczce.


Zawartość alkoholu: 0%

Składniki

Pokaż

Składniki

woda, cukier,sok z jabłka (3%), koncentrat z soku z jabłka,sok z cytryny (2%), koncentret z soku z cytryny, słód jęczmienny, kwas węglowy,naturalny aromat cytrynowy, chmiel