Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

RAID Spirala przeciw komarom 10 szt. 1 szt

Spirala

RAID Spirala przeciw komarom 10 szt. 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
0,00
za 1 sztukę
EAN: 5000204570939
produkt wycofany
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Raid spirala przeciw komarom zwalcza komary na zewnątrz: w ogródkach, na tarasach, na otwartych werandach i w pobliżu namiotów.

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Termin ważności: 3 lata od daty produkcji (na opakowaniu).

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: 1. Wyjąć dwie spirale z opakowania i ostrożnie je rozdzielić uważając, aby nie połamać. 2. Z dołączonej metalowej podstawki wyciągnąć bolec. 3. Na jego koniec nałożyć spiralę. 4. Zapalić koniec spirali i pozostawić żarzącą się (nie płonącą!). 5. Wykorzystać pozostałe części spirali - umieścić je na bolcu i zapalić. Jedna spirala dymi się przez ok. 6 godzin chroniąc przed komarami. Silny wiatr może obniżyć skuteczność działania. Raid spirala przeciw komarom przeznaczona jest do stosowania na otwartej przestrzeni: w ogrodzie, na balkonie, werandzie, kampingu itp. Delikatny wiatr nie powoduje zgaszenia spirali.

Opakowanie

Pokaż

Waga brutto: 142

Zawartość opakowania

10 spirali

1 metalowa podstawka

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Kraj

Kraj produkcji: UE

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

węgierski

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Raid spirala przeciw komarom Substancja czynna: d-cis, trans Aletryna 0,19 g/100 g. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. Unikać wdychania dymu. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie zostawiać zapalonej spirali bez nadzoru. Nie przykrywać spirali w czasie użycia. Wynieść lub przykryć żywność oraz sprzęty i naczynia kuchenne. Wynieść lub przykryć akwaria, terraria, klatki ze zwierzętami przed użyciem produktu. Wyłączyć filtr w akwarium w czasie używania produktu. Przechowywać z dala od żywności, napojów i karmy dla zwierząt oraz w miejscach niedostępnych dla dzieci. Pierwsza pomoc: Jeśli produkt używany jest zgodnie ze sposobem użycia nie należy spodziewać się żadnych niepożądanych bezpośrednich i pośrednich skutków ubocznych dla zdrowia człowieka. W przypadku kontaktu z oczami przepłukać obficie wodą. W sytuacjach, gdy konieczna jest inna pomoc niż podana w zaleceniach, należy skontaktować się z ośrodkiem zatruć. Postępowanie z odpadami: Opróżnione opakowanie oddać do recyklingu. Jeżeli opakowanie zawiera resztki produktu, traktować jako odpad i oddać do utylizacji, zgodnie z lokalnymi przepisami.

Pozostałe informacje

Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 4650/11.

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Raid spirala przeciw komarom zwalcza komary na zewnątrz: w ogródkach, na tarasach, na otwartych werandach i w pobliżu namiotów.

Cechy

aż do 6 godzin

natychmiastowe działanie

Marka

Raid

Marka: Raid

Marka producenta

Marka: SC Johnson

Produkt

Nazwa funkcjonalnaSpirala
WariantPrzeciw komarom

Pochodzenie

UE

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Podmiot odpowiedzialny: SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7 02-677 Warszawa

Adres zwrotny

SC Johnson Sp. z o.o. ul. Taśmowa 7 02-677 Warszawa tel. +48 22 445 88 00 Infolinia 0801 11 12 11 (całkowity koszt połącz. wg taryfy lokalnej) www.scjohnson.com

Telefon/Fax kontaktowy

+48224458800

801111211

Adres internetowy

www.scjohnson.com

Tagi:

RAID