Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w plastrach
Gouda
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach
Ser Gouda w plastrach – Mlekpol to twardy ser z mleka krowiego o charakterystycznym smaku.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 896 opinii

MLEKPOL Ser Gouda w plastrach

150 g
MLEKPOL

friscontowa cena
Cena5,59 zł
37,27 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Gouda należy do gatunków serów twardych, podpuszczkowych. Produkowany jest z naturalnego mleka krowiego Dzięki niemu pyszne będą zarówno kanapki, jak i inne potrawy, których jest on składnikiem. Ponadto zawiera wiele białka oraz tłuszczu, które są naturalnym składnikiem budulcowym. Ser Gouda Mlekpolu jest pakowany w plastrach, co znacznie ułatwia przygotowanie kanapek i jest bardzo praktyczne na przykład podczas pikniku, czy innego tego typu wyjazdu. Przechowywanie sera ułatwia opakowania z systemem wielokrotnego otwierania i zamykania.

Cechy

Q Jakość Tradycja - Podlaskie

wysoka zawartość wapnia

prosty skład

wysoka zawartość białka

polskie z natury


MLEKPOL Ser Gouda w plastrach


Produkt dostępny
Data przydatności: 24.12.2026
Dostępne warianty
MLEKPOL Ser Salami w plastrach
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Frisco okazja

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1441.00 kJ
17.2%
Wartość energetyczna (kcal)
347.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
27.00 g
38.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
17.00 g
85.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
26.00 g
52.0%
Sól (g)
1.30 g
21.7%
Wapń (mg)
820.00 mg
102.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
896 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczny
23.09.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobry
15.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
04.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo udany ser, powtarzam zamówienie
19.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczne
19.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy do tostów
18.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne
18.02.2026
0
0
Lidia
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny żółty ser
19.12.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ta Gouda jest lepsza od innych, oby zachowała tą miękkość, idealne wyważenie smaku słonego z kwaśnym.
26.11.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
🤝👍️👍️
21.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny ser, fajnie pokrojone plasterki i dobrze zamykające się opakowanie
19.10.2025
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️
13.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny ser żółty, plasterki w sam raz łatwo się od siebie odklejają. Do tego rewelacyjne opakowanie, które co rzadkie na rynku się dobrze zamyka po otwarciu
29.09.2025
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
08.08.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ulubiony
27.07.2025
0
0
Ewelina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super polecam
23.06.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
zdrowy, podobno gouda jest najlepszym serem z pozostałych odmian
29.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok.
18.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
podobno najzdrowszy ze wszystkich serów żółtych ,polecam
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
37,27 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MLEKPOL
EAN:
5900820005504
Cena za kg:
37,27 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
MLEKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820005504

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 10


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Elewatorska 13, 19-203 Grajewo


Pozostałe informacje

Pakowany w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie ul. Elewatorska 13, 19-203 Grajewo www.mlekpol.com.pl


Informacje producenta

Marka

Mlekpol


Marka standaryzowana

MarkaMlekpol

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 49 opinii
OLD AMSTERDAM Ser Gouda (plastry) 150 g

OLD AMSTERDAM

Ser Gouda (plastry)

150 g
126,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 63 opinii
OSM ŁOWICZ Ser Gouda Mega Paka 500 g

OSM ŁOWICZ

Ser Gouda Mega Paka

500 g
37,98 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 896 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
37,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
4.9
z 52 opinii
MLEKOVITA Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA

Ser Gouda w plastrach

150 g
43,93 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2026
5.0
z 45 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z czarnuszką w plastrach

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 42 opinii
SERENADA Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach 135 g

SERENADA

Ser żółty Gouda z kozieradką w plastrach

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
4.9
z 199 opinii
HOCHLAND Ser żółty Gouda (plastry) 135 g

HOCHLAND

Ser żółty Gouda (plastry)

135 g
51,78 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 24 opinii
SALZBURG MILCH Ser Gouda alpejska Premium plastry 150 g

SALZBURG MILCH

Ser Gouda alpejska Premium plastry

150 g
105,93 zł/kg
Cena15,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 43 opinii
BIO PLANET Ser Gouda (plastry) BIO 125 g

BIO PLANET

Ser Gouda (plastry) BIO

125 g
76,72 zł/kg
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-12-2026
4.9
z 27 opinii
JANSEN Ser żółty Gouda w plastrach 125 g

JANSEN

Ser żółty Gouda w plastrach

125 g
79,92 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 62 opinii
MLEKOVITA Bez laktozy Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKOVITA Bez laktozy

Ser Gouda w plastrach

150 g
47,93 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2026
4.9
z 29 opinii
SERENADA Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry) 135 g

SERENADA

Ser Gouda z kurkami i cebulką (plastry)

135 g
47,33 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-11-2026

Produkty marki MLEKPOL

4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
36,47 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026
4.9
z 267 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,11 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 292 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
36,30 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 748 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026
4.9
z 305 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 298 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 434 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 83 opinii
MLEKPOL Jogurt Augustowski naturalny 350 g

MLEKPOL

Jogurt Augustowski naturalny

350 g
11,40 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store