Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Sałata
FRISCO FRESH Sałata masłowa
Sałata masłowa z Włoch -Frisco Fresh
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 2244 opinii

FRISCO FRESH Sałata masłowa

145 g
FRISCO FRESH
Polska

friscontowa cena
Cena promocyjna3,19 zł
22,00 zł/kg
3,19 zł
cena przed obniżką

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Oferujemy Państwu świeżą główkę sałaty o znakomitym smaku i intensywnym, jasnozielonym kolorze. Idealnie nadaje się do wszelkiego rodzaju sałatek, kanapek, a także do wielu dań głównych - możliwości jej wykorzystania jest naprawdę sporo, dzięki czemu na pewno można wykazać się własną kreatywnością.

Sałata masłowa znana jest na polskim stole od czasów Władysława Jagiełły, jednak w krajach położonych nad Morzem Śródziemnym wykorzystywana była już w czasach starożytnych. Bardzo szybko zyskała wielu zwolenników, którzy docenili jej znakomite walory smakowe, idealnie sprawdzające się podczas przygotowywania wielu posiłków.

*Podana waga produktu jest orientacyjna

Klasa jakości I

Z uprawy pod osłonami


FRISCO FRESH Sałata masłowa


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
Frisco okazja

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
63.00 kJ
0.8%
Wartość energetyczna (kcal)
15.00 kcal
0.8%
Białko (g)
1.40 g
2.8%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
Węglowodany (g)
2.90 g
1.1%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
2244 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
10%
3
2%
2
1%
1
2%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
zgnila przysla w srodku z zewnatrz ok
13.07.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
To nie sałata, to potwór, rozmiary sałaty są nieznośnie wielkie. Właściwie potrzebuję tylko 7 liści dla osoby, której szykuję posiłki. Jednak dla rodziny do niedzielnego obiadu jest ok., wystarczy kupić jedną.
04.07.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Połowę sałaty wyrzuciłam do k8sza, liście brązowe
04.07.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie pierwszej świeżości
25.05.2026
0
0
Sławek
zweryfikowano
Zgłaszam
Może być lepiej
02.05.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża i dobra, nieubrudzona w zakamarkach liści.
03.04.2026
0
0
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
OK..POLECAM.👍️
02.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra.
04.03.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Świeża
24.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Czasami sałata jest klapnięta, 2-3 rzędy liści do wyrzucenia. Ale jak się trafi ładna to jest wtedy 5/5
20.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, smaczna, najważniejsze, że polska
06.02.2026
0
0
Violetta
zweryfikowano
Zgłaszam
Super sałata , świeża, długo świeża.
05.02.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra jakość
04.02.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo mała
27.01.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Sałata przyszła zepsuta ze zgniłymi liściami
21.01.2026
1
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
super❤️
19.12.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
dobrej jakości
18.12.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Duża główka i świeża 👍️
04.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Z opakowania lała się woda i w tej sałacie było pełno liści (brązowych, żółtych ale nie sałaty tylko z drzewa) były nawet igły. Wyglądała jakby ktoś ją wytarzał w parku albo lesie, obawiałam się ją jeść
03.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Piękna zdrowa, świeża głowka
23.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
22,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
145 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
1222309700019
Cena za kg:
22,00 zł/kg
Waga:
145 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
1222309700019

Produkty z kategorii Sałata

4.8
z 1474 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska mini 2-3 szt 200 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska mini 2-3 szt

200 g
29,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna5,99 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 127 opinii
FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata karbowana czerwona

150 g
45,93 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
6,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 43 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata rzymska mini BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Sałata rzymska mini BIO

250 g
49,56 zł/kg
Cena promocyjna12,39 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.7
z 45 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata lodowa BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Sałata lodowa BIO

250 g
75,96 zł/kg
Cena promocyjna18,99 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2244 opinii
FRISCO FRESH Sałata masłowa 145 g

FRISCO FRESH

Sałata masłowa

145 g
22,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna3,19 zł
3,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 424 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska 180 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska

180 g
40,50 zł/kg
Cena promocyjna7,29 zł
7,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2270 opinii
FRISCO FRESH Sałata lodowa 300 g

FRISCO FRESH

Sałata lodowa

300 g
16,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna4,99 zł
4,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
FRISCO FRESH Sałata radiccio 130 g

FRISCO FRESH

Sałata radiccio

130 g
114,54 zł/kg
Cena promocyjna14,89 zł
14,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
FRISCO FRESH Sałata liść dębu zielona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata liść dębu zielona

150 g
53,27 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
FRISCO FRESH Sałata liść dębu czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata liść dębu czerwona

150 g
51,93 zł/kg
Cena promocyjna7,79 zł
7,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store