Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Awokado
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt.
Avocado BIO - smaczny i zdrowy owoc Frisco Organic
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 479 opinii

FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt.

260 g
FRISCO ORGANIC
Peru

friscontowa cena
Cena promocyjna11,29 zł
43,42 zł/kg
10,99 zł
cena przed obniżką

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Avocado jest niebywale pożywnym owocem charakteryzującym się dużą mięsistością oraz bogactwem w tłuszcze. Miąższ w dojrzałym owocu ma mazistą konsystencję, a w smaku przypomina orzech włoski. Owoce avocado mają szerokie zastosowanie. Avocado można dodawać do sałatek, surówek, dipów oraz deserów. Stanowi ono idealny dodatek do codziennego jadłospisu, który przyniesie bez wątpienia wiele pozytywnych smakowych doznań. Do tego specyficznego owocu przekonały się już szerokie rzesze klientów ceniących sobie wysublimowany smak.

​*Awokado nie jest w pełni dojrzałe - zalecamy odłożenie go w ciemne miejsce na 1-2 dni, aż do momentu kiedy stanie się miękkie.​

*Podana waga produktu jest orientacyjna

Numer certyfikatu: PL-EKO-07


FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt.


Produkt dostępny
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Tagi
bio
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
479 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
10%
3
5%
2
2%
1
3%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
ideolo
04.07.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo twarde,
05.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie dojrzały, ale pewnie będą dobre, jak poprzednio zamówione
28.12.2025
0
0
Iwonka
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo małe i twarde jak skała
03.12.2025
1
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Owoce awokado niestety nie dojrzałe, pomimo, że leżały w temperaturze pokojowej ponad tydzień. Po spróbowaniu okazały się twarde, niesmaczne z gorzkim posmakiem. Zakupiłam 2 opakowania i oba są do wyrzucenia. Nie polecam.
14.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
No niestety szybko czernieje w środku pojawiają sie brązowe przebarwienia.
10.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo twarde
23.10.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie dojrzałe
04.10.2025
1
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok. Czasami czarnieją i nie dojrzewają. A czasami super
01.08.2025
0
0
Pola
zweryfikowano
Zgłaszam
twarde mega
12.05.2025
1
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre.
05.03.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko OK, avocado jednak mocno niedojrzałe, nie nadawało się od razu do spożycia - warto wziąć pod uwagę, że nie są Ready to Eat.
03.03.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
małe i niedojrzałe
26.02.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
13.02.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
W sam raz, nie za twarde, nie za miękkie
12.02.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie smaczne niestety
10.02.2025
1
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne, przychodzi jędrne i jest dojrzałe w punkt po 1-2 dniach.
03.02.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Były twarde
28.01.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Awokado twarde jak kamien
28.11.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
małe i twarde owoce
25.11.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,42 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
260 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
FRISCO ORGANIC
EAN:
1222332652347
Cena za kg:
43,42 zł/kg
Waga:
260 g
Marka:
FRISCO ORGANIC
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
1222332652347

Produkty z kategorii Awokado

4.6
z 479 opinii
FRISCO ORGANIC Avocado BIO 2 szt. 260 g

FRISCO ORGANIC

Avocado BIO 2 szt.

260 g
43,42 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,29 zł
10,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 2850 opinii
FRISCO FRESH Avocado Hass dojrzałe 185 g

FRISCO FRESH

Avocado Hass dojrzałe

185 g
32,38 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna5,99 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 2128 opinii
FRISCO FRESH Avocado 220 g

FRISCO FRESH

Avocado

220 g
26,32 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna5,79 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Produkty marki FRISCO ORGANIC

4.8
z 206 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g) 300 g

FRISCO ORGANIC

Imbir świeży kłącze BIO (240g-360g)

~300 g
35,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna10,79 zł
13,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 141 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Pieczarki brązowe BIO (200g-300g) 250 g

FRISCO ORGANIC

Pieczarki brązowe BIO (200g-300g)

~250 g
51,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 119 opinii

28% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula szalotka BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Cebula szalotka BIO

250 g
29,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 197 opinii

20% taniej

FRISCO ORGANIC Cebula BIO (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Cebula BIO (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
10,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 140 opinii

24% taniej

FRISCO ORGANIC Por BIO 300 g

FRISCO ORGANIC

Por BIO

300 g
29,97 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
11,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 129 opinii

18% taniej

FRISCO ORGANIC Szpinak BIO 100 g

FRISCO ORGANIC

Szpinak BIO

100 g
81,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,19 zł
9,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 361 opinii
FRISCO ORGANIC Banany BIO kiść (800g-1200g) 1 kg

FRISCO ORGANIC

Banany BIO kiść (800g-1200g)

~1 kg
8,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,39 zł
9,35 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 34 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki młode BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki młode BIO

1 kg
11,99 zł/kg
Cena promocyjna11,99 zł
11,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 163 opinii
FRISCO ORGANIC Gruszki BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Gruszki BIO (480g-720g)

~600 g
24,65 zł/kg
Cena promocyjna14,79 zł
14,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 375 opinii
FRISCO ORGANIC Marchew świeża BIO 1 kg

FRISCO ORGANIC

Marchew świeża BIO

1 kg
11,09 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna11,09 zł
11,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 43 opinii
FRISCO ORGANIC Śliwki świeże BIO (480g-720g) 600 g

FRISCO ORGANIC

Śliwki świeże BIO (480g-720g)

~600 g
25,15 zł/kg
Cena15,09 zł
Do koszyka
4.8
z 101 opinii
FRISCO ORGANIC Awokado świeże BIO 5 szt. 650 g

FRISCO ORGANIC

Awokado świeże BIO 5 szt.

650 g
46,14 zł/kg
Cena promocyjna29,99 zł
29,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.7
z 155 opinii
FRISCO ORGANIC Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt. 1 szt

FRISCO ORGANIC

Pieczarki białe świeże BIO (tacka 250g) 1szt.

1 szt
Cena promocyjna13,89 zł
15,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 131 opinii
FRISCO ORGANIC Ziemniaki BIO 2 kg

FRISCO ORGANIC

Ziemniaki BIO

2 kg
12,39 zł/kg
Cena promocyjna24,79 zł
24,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
3.9
z 9 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g) 500 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory malinowe BIO 3-4szt. (400-600g)

500 g
38,78 zł/kg
Cena promocyjna19,39 zł
21,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.8
z 153 opinii
FRISCO ORGANIC Pomidory MIX BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Pomidory MIX BIO

250 g
61,16 zł/kg
Cena promocyjna15,29 zł
15,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store