Frisco dostarcza produkty na strefę integracyjną

Jako Frisco jesteśmy szczęśliwi mogąc być częścią tego fantastycznego wydarzenia, jakim jest Bieg firmowy. Skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze produkty do Twojej strefy chill. Mamy bardzo szeroki asortyment: rozmaite przekąski energetyczne, owoce, warzywa, świeze soki i zdrowe napoje, bakalie, suszone owoce oraz słodkie wypieki.

Zapewniamy wygodny proces zamawiania i kompleksową obsługę zamówienia. Dostawa na czas i rozładunek przez naszego kierowcę.

  Owoce i warzywa

  Owocowe boxy to świetne rozwiązania na zapewnienie Twoim pracownikom odżywczych przekąsek na evencie. Włącz swoją firmę do promowania zdrowych nawyków i zapewnij zawodnikom łatwy dostęp do owoców i warzyw w Waszej strefie chill podczas wydarzenia.
  Zastrzyk owocowej energii świetnie sprawdzi się podczas regeneracji po biegu. ~ uczestnik wydarzenia

  Zdrowe napoje

  Po 5 km biegu, zawodnicy na pewno będą spragnieni, dlatego nie powinno zabraknąć możliwości odpowiedniego nawodnienia w dniu wydarzenia. Wybierz ulubione napoje swoich pracowników i pozwól im na przyjemną chwile wytchnienia po skończonej trasie.
  To, ile należy wypić podczas biegu, zależy od jego długości. Jeśli będziesz biec mniej niż godzinę, na przykład na dystansie 5 lub 10 km, raczej nie musisz nawadniać się podczas biegu. Jeśli jednak zamierzasz biec dłużej, pamiętaj o zasadzie, aby pić około 0,7–0,95 litra płynów na godzinę ~ uczestnik wydarzenia

  Energetyczne przekąski

  Każdemu uczestnikowi przyda się zastrzyk energii przed startem. Chcesz, aby pracownicy Twojej firmy mieli szansę na ustanowienie rekordowego wyniku w Biegu Firmowym? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą energetycznych przekąsek, aby ułatwić im to zadanie! Wszystkie propozycje są bogate w składniki odżywcze i witaminy, które pozwolą na zebranie sił przed startem oraz odzyskanie energii po wysiłku.
  Przekąski regeneracyjne to świetne rozwiązanie, aby zebrać energię na aktywny dzień z Biegiem Firmowym! ~ uczestnik wydarzenia

  Słodkie wypieki

  Umożliwiamy zamówienie świeżych wypieków do strefy integracyjnej Twojej firmy. Stawiając na work-life balance, w ofercie znajdują się również słodkie propozycje przekąsek. Zorganizuj mini słodki stół dla swoich pracowników, którzy gustują w drożdżówkach, ciastkach i innych pysznościach.
  Bogate w węglowodany proste - słodkie wypieki - po biegu smakują najlepiej :) ~ uczestnik wydarzenia

  Organizacja

  Ułatwiamy organizację obszarów integracyjnych na wydarzeniu i staramy się proponować zrównoważone rozwiązania. Dlatego umożliwiamy zakup akcesoriów, które pomogą w sprawnym korzystaniu z zamówionych produktów na Waszej strefie, m.in. mokre chusteczki, serwetki, drewniane sztućce, talerze papierowe.
  Dzięki współpracy z Frisco i kompleksowej obsłudze zamówień, firmy biorące udział w charytatywnej sztafecie nie muszą martwić się o elementy logistyczne. Pracownicy mogą zająć się dobrą zabawą, zbieraniem pozytywnych doświadczeń i integracją z zespołem. ~ organizatorzy Biegu Firmowego