Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ACTIVIA

ACTIVIA

Activia – producent

Activia podczas opracowywania receptur swoich produktów skupia się przede wszystkim na doskonałym balansie składników oraz prostych kompozycjach. Dzięki temu możesz się cieszyć doskonałym smakiem jogurtów!

Wszystkie smaki i rodzaje jogurtów Activia

Wszystkie jogurty Activia mają delikatnie kremową konsystencję i łagodny, lecz wyrazisty smak. W ofercie znajdziesz szeroką gamę smaków – od owocowych po zbożowe.

ProduktyACTIVIAwe Frisco.pl


4.9
z 57 opinii
ACTIVIA Kefir truskawka 280 g

ACTIVIA

Kefir truskawka

280 g
10,71 zł/kg
3,50 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026

5.0
z 67 opinii
ACTIVIA Kefir mango 280 g

ACTIVIA

Kefir mango

280 g
21,75 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026

4.9
z 19 opinii
ACTIVIA Kefir borówka 280 g

ACTIVIA

Kefir borówka

280 g
21,75 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026

5.0
z 58 opinii
ACTIVIA Kefir naturalny 280 g

ACTIVIA

Kefir naturalny

280 g
10,71 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 230 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny z probiotykami 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny z probiotykami

165 g
16,91 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026

ACTIVIA Jogurt naturalny z probiotykami 400 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny z probiotykami

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

4.9
z 162 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny (bez laktozy) 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny (bez laktozy)

165 g
16,91 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.9
z 52 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku ananas-mango z nasionami i zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
5,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026

4.9
z 38 opinii
ACTIVIA Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt o smaku truskawkowym ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
16,67 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

5.0
z 14 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis® 270 g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami oraz szczepem bakterii ActiRegularis®

270 g
19,96 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026

ACTIVIA Jogurt naturalny orzech włoski i owies z błonnikiem i probiotykami 400 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny orzech włoski i owies z błonnikiem i probiotykami

400 g
14,97 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

5.0
z 1 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny orzech włoski i owies z błonnikiem i probiotykami 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny orzech włoski i owies z błonnikiem i probiotykami

165 g
25,39 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026

ACTIVIA Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami 165 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami

165 g
25,39 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

5.0
z 1 opinii
ACTIVIA Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami 400 g

ACTIVIA

Jogurt naturalny ze zbożami błonnikiem i probiotykami

400 g
17,47 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026

5.0
z 78 opinii
ACTIVIA Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis® 170 g

ACTIVIA

Jogurt z jabłkami ziarnami i orzechami włoskimi ze szczepem bakterii ActiRegularis®

170 g
23,47 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 53 opinii
ACTIVIA Jogurt ze zbożami orzechami i miodem 165� g

ACTIVIA

Jogurt ze zbożami orzechami i miodem

165 g
25,39 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
Każdy z nich jest wyjątkowy!

.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store