Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

ASTRA

ASTRA

.

ProduktyASTRAwe Frisco.pl


5.0
z 1 opinii

30% taniej

ASTRA Herbatka owocowo-ziołowa z maliną i żurawiną (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka owocowo-ziołowa z maliną i żurawiną (20 tor.)

30 g
139,67 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

30% taniej

ASTRA Herbatka owocowo-ziołowa z owocami leśnymi (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka owocowo-ziołowa z owocami leśnymi (20 tor.)

30 g
139,67 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027

4.9
z 19 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z pomarańczą i goździkiem (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 14 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z malinami i grapefruitem (20 tor.)

30 g
193,00 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

4.9
z 17 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z trawą cytrynową i limonką (20 tor.)

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 13 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.) 30 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu z brzoskwinią (20 tor.)

30 g
213,00 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

5.0
z 1 opinii
ASTRA Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (60 tor.) 90 g

ASTRA

Rooibos - herbatka z czerwonokrzewu (60 tor.)

90 g
166,56 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

ASTRA Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z miętą i maliną (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z miętą i maliną (20 tor.)

30 g
183,00 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

5.0
z 2 opinii
ASTRA Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z granatem (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka ziołowo-owocowa Yerba Mate z granatem (20 tor.)

30 g
173,00 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

18% taniej

ASTRA Kawa palona ziarnista FULL OF COLOURS - CREMA 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista FULL OF COLOURS - CREMA

1 kg
65,99 zł/kg
Cena promocyjna65,99 zł
79,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028

5.0
z 2 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista CREMA DOLCE (Positano) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista CREMA DOLCE (Positano)

1 kg
95,99 zł/kg
Cena95,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

4.8
z 6 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista TRADYCYJNA (łagodna) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista TRADYCYJNA (łagodna)

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

5.0
z 9 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista CREMA (łagodna) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista CREMA (łagodna)

1 kg
69,99 zł/kg
Cena69,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028

5.0
z 1 opinii
ASTRA Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia) 1 kg

ASTRA

Kawa palona ziarnista ESPRESSO PROFONDO (Sicilia)

1 kg
95,99 zł/kg
Cena95,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027

4.9
z 18 opinii
ASTRA Kawa palona mielona TRADYCYJNA (łagodna) 500 g

ASTRA

Kawa palona mielona TRADYCYJNA (łagodna)

500 g
71,98 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-02-2028

5.0
z 20 opinii
ASTRA Kawa palona mielona CREMA (łagodna) 500 g

ASTRA

Kawa palona mielona CREMA (łagodna)

500 g
71,98 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store