Oleje, margaryny, tłuszcze - Kujawski

KUJAWSKI

we Frisco.pl
Najlepsze z natury – takie są oleje marki Kujawski, produkty najwyższej jakości dzięki kontroli na wszystkich etapach produkcji i współpracy z wyselekcjonowanymi dostawcami.
W rodzinie olejów Kujawski znajdują się:
- Kujawski z pierwszego tłoczenia- olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia, który jest naturalnym źródłem omega-3 i witaminy E i K, doskonały do smażenia, gotowania czy pieczenia.
- Kujawski 3 ziarna – połączenie oleju z pierwszego tłoczenia z olejami z lnu i pestek dyni, który dzięki wysokiej temperaturze dymienia idealnie nadaje się do smażenia Jest także naturalnym źródłem kwasów omega-3 i witaminy E i K.
- linia Kujawski z ziołami, czyli połączeniem oleju z pierwszego tłoczenia z naturalnymi, aromatycznymi ziołami. Stworzona z myślą o łatwym przyprawianiu dań, sprawdza się świetnie do smażenia, jako marynata oraz do sałatek.
- linia Kujawski tłoczony na zimno – oleje stanowiące źródło cennych wartości odżywczych. Dzięki procesowi mechanicznego tłoczenia, oleje zachowują charakterystyczny smak i aromat nasion oraz pestek, z których zostały wytłoczone.
Ważny do 26-11-2021
1 szt.
15 szt.
Ważny do 22-01-2022
1 szt.
6 szt.
Ważny do 24-01-2022
Ważny do 03-12-2021
Ważny do 08-10-2021