Szanowni Państwo, ze względu na bardzo duże zainteresowanie zakupami w naszym sklepie, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Pracujemy intensywnie nad poprawą sytuacji.

La Rossa - kosmetyki nowej generacji - najwyższej jakości kosmetyki

LA ROSSA

we Frisco.pl
La Rossa specjalizuje się produkcją produktów żywnościowych kuchni śródziemnomorskiej. Doskonałej jakości składniki i naturalne metody konserwacji (sól, ocet winny lub olej) to gwarancja dobrego smaku i zdrowego, bezpiecznego dla ludzkiego organizmu składu. Ta włoska marka z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanatykom basenu Morza Śródziemnego.

W ofercie La Rossa można znaleźć między innymi takie produkty jak: pomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym, anchois w oleju, kapary w occie winnym i wiele innych. Produkty tej marki doskonale sprawdzają się jako dodatki do dań włoskich, francuskich czy greckich.

25% taniej

Dodaj do ulubionych
LA ROSSA Pomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym 700 gLA ROSSAPomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym700 g21,41 zł / kg
Chwilowo niedostępny
Zamienniki
Dodaj do ulubionych
LA ROSSA Pomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym 280 gLA ROSSAPomidory suszone na słońcu w oleju roślinnym280 g35,68 zł / kg
Chwilowo niedostępny
Zamienniki
Dodaj do ulubionych
LA ROSSA Anchois w oleju 80 gLA ROSSAAnchois w oleju80 g124,88 zł / kg
Chwilowo niedostępny
Zamienniki