Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Marki

NAŁĘCZOWIANKA

Woda mineralna Nałęczowianka

NAŁĘCZOWIANKA

Nałęczowianka woda należy do napojów z wysoką zawartością minerałów, którymi nasyca się dzięki swojej podróży przez pokłady skalne. Brak w niej toksycznych związków, ma naturalną mikroflorę i odznacza się wysoką czystością. Poddaje się ją wyłącznie napowietrzaniu i filtracji.

ProduktyNAŁĘCZOWIANKAwe Frisco.pl


4.9
z 371 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 106 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

1 l
3,09 zł/l
Cena3,09 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 39 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 330 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

330 ml
8,45 zł/l
Cena2,79 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

5.0
z 24 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Naturalna woda mineralna niegazowana 6 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Naturalna woda mineralna niegazowana

6 l
3,33 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

5.0
z 157 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 16 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 9 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

500 ml
5,38 zł/l
Cena2,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

5.0
z 21 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

1 l
2,99 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 32 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 1 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

1 l
2,99 zł/l
Cena2,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 15 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Junior Naturalna woda mineralna niegazowana 4 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Junior Naturalna woda mineralna niegazowana

4 l
4,42 zł/l
Cena17,69 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Nał Kids Naturalna woda mineralna niegazowana 2.64 l

NAŁĘCZOWIANKA

Nał Kids Naturalna woda mineralna niegazowana

2.64 l
6,81 zł/l
Cena17,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
Jej niska zawartość sodu sprawia, że można spożywać ją każdego dnia. Ponadto posiada ona rekomendację Instytutu Matki i Dziecko, gwarantującą, że jest ona w pełni bezpieczna również dla najmłodszych.
Nałęczowianka – wody mineralne gazowane i niegazowane, niskosodowe – Frisco.pl
Nałęczowianka woda ma swoją wersję gazowaną i niegazowaną. Nałęczowianka niegazowana dostępna jest także w wariancie smakowym: cytrynowym lub truskawkowym. Wszystkie rodzaje napojów tej marki umieszczane są w poręcznych butelkach, różnych rozmiarów. Mniejsze (półlitrowe) możesz zabrać ze sobą na trening lub do pracy, a większe spożywać z rodziną w domu lub na wycieczce w plenerze.
.

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store