Szanowni Państwo, ze względu na wzmożone zainteresowanie zakupami, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny. O dostępności terminów informujemy również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zachęcamy do jej pobrania.

TORTEX

we Frisco.pl
Czy możesz wyobrazić sobie grilla bez dodatku ketchupu? Albo pizzę z przyjaciółmi bez Waszego ulubionego sosu? Jesteśmy pewni, że nie, dlatego produkty Tortex goszczą na polskich stołach już od początku lat 90. ubiegłego wieku. Tortex to producent ketchupów i sosów, który zdobywa podniebienia dzięki idealnie dobranym, ziołowym kompozycjom.
Spróbuj ketchupu w dwóch odsłonach: łagodnej i pikantnej o doskonałym smaku pomidorów, który wzbogaca kolendra, tymianek, oregano, cząber i szałwia. Ketchupy Tortex nie zawierają sztucznych aromatów i glutaminianu sodu, a wygodna butelka sprawia, że to idealny wybór na grilla, ognisko lub piknik. Tortex to również pyszne sosy na bazie majonezu lub pomidorów, które perfekcyjnie pasują do mięs, kanapek oraz warzyw.
Ważny do 29-04-2021
Ważny do 27-04-2021