Szanowni Państwo, ze względu na bardzo duże zainteresowanie zakupami w naszym sklepie, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Pracujemy intensywnie nad poprawą sytuacji.

Spaghetti
W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie wszelkiej maści makaron spaghetti. W tej zakładce Możesz wybierać spośród dwudziestu różnych propozycji tego najbardziej popularnego na świecie makaronu. Znajdziesz tutaj między innymi makarony pełnoziarniste, gryczane, ryżowe i wiele innych. Nasza bardzo szeroka oferta gromadzi tutaj produkty kilku marek, takich jak na przykład
  • Lubella

  • Sam Mills

  • Alb Natur

  • Alce Nero

  • Casa Rinaldi

Na bazie naszych makaronów przygotujesz przede wszystkim klasyczne dania kuchni włoskiej czyli na przykład spaghetti po bolońsku. Jednak to nie koniec jego zastosowań - długie nitki świetnie sprawdzą się także jako dodatek do wielu zup, chociażby do popularnego w Polsce rosołu drobiowego. Niektóre wersje makaronu spaghetti dobrze sprawdzą się również w kuchni azjatyckiej. Dzięki temu, że mamy w swojej ofercie również makarony pochodzenia organicznego przyrządzone dania będą nie tylko wyborne w smaku, ale także będziesz się dobrze po nich czuć. W tej zakładce znajdziesz całe mnóstwo produktów, które będą mogły być wykorzystane do dań wegetariańskich. Nie muszą się obawiać również osoby, które szukają mniej kalorycznych rozwiązań, ponieważ mamy kilka propozycji bez cukru. Osoby, które nie tolerują glutenu również znajdą tutaj coś dla siebie, bo umieściliśmy w tej kategorii makarony bezglutenowe.