Szanowni Państwo, ze względu na wzmożone zainteresowanie zakupami, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny. O dostępności terminów informujemy również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zachęcamy do jej pobrania.

Ważny do 30-10-2022
Ważny do 30-10-2022
Ważny do 30-11-2022
Ważny do 30-12-2022
Ważny do 30-10-2022
Ważny do 30-12-2022
W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie dwie bardzo podobne do siebie odmiany herbaty.
Herbata Oolong to zdaniem wielu specjalistów połączenie właściwości herbaty czarnej i zielonej. Z kolei druga to po prostu herbata zielona, która ze względu na swoje właściwości jest jednym z najczęściej polecanych sposobów na odchudzanie bez skutków ubocznych. Świeżo zebrane listki krzewu herbacianego zostają wysuszone i podgrzane, co zapobiega fermentowaniu – tak właśnie powstaje herbata zielona. Natomiast herbata oolong dodatkowo poddawana jest procesowi częściowej fermentacji. W tej zakładce przygotowaliśmy dla Ciebie herbaty w praktycznych torebkach i herbaty liściaste. Znajdziesz tutaj produkty kilku producentów, na przykład
  • Big active

  • Ahmad Tea

  • Clipper

  • Twinings

Aby wydobyć maksimum smaku z każdego liścia herbaty, należy pamiętać o odpowiedniej temperaturze i czasie parzenia. Woda, którą zalewasz liście zielonej herbaty powinna mieć ok. 70-80 stopni. Jeśli chcesz, aby napój zadziałał pobudzająco, oddziel napar od liści po maksymalnie 3 minutach. Natomiast jeśli chcesz, aby herbata zadziałała relaksująco, zostaw ją na ponad 3 minuty. Warto wiedzieć, że intensywność naparu herbacianego zależy od ilości parzonych liści, a nie czasu jej parzenia. Optymalna ilość liści oscyluje w granicach jednej łyżeczki na 150ml wody.