Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte tarte i snacki
Parmezan

Parmezan

Wróć do Sery żółte tarte i snacki




4.9
z 139 opinii
CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano (tarty) 40 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano (tarty)

40 g
187,25 zł/kg
Cena promocyjna7,49 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2026

4.9
z 129 opinii
PARMAREGGIO Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty) 60 g

PARMAREGGIO

Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty)

60 g
158,17 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026

5.0
z 60 opinii
VIRGILIO Ser tarty Parmigiano Reggiano 80 g

VIRGILIO

Ser tarty Parmigiano Reggiano

80 g
187,38 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2026

4.9
z 31 opinii
CASTELLI Ser Parmigiano Reggiano I.G.P. (tarty) 70 g

CASTELLI

Ser Parmigiano Reggiano I.G.P. (tarty)

70 g
262,71 zł/kg
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026

5.0
z 6 opinii
BIO VERDE Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO 40 g

BIO VERDE

Ser Parmigiano Reggiano (tarty) BIO

40 g
324,75 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store