Ważny do 16-02-2023
Ważny do 16-02-2024
Ważny do 11-08-2021
Ważny do 26-01-2023
Ważny do 19-10-2021
SODASAN Zmywaki gąbczaste 2 szt. BIO 1 szt
SODASANZmywaki gąbczaste 2 szt. BIO1 szt
Chwilowo niedostępny
Zamienniki

Ekologiczne środki do zmywania

Jeśli nie posiadamy w domu lub mieszkaniu zmywarki, to jesteśmy zmuszeni czyścić naczynia lub garnki ręcznie. Choć nie jest to ani łatwe, ani przyjemne zadanie, bez niego się nie obędzie. Ekologiczne płyny do naczyń oraz naturalne płyny do naczyń będą dobrym rozwiązaniem zarówno dla naszej zastawy, jak i skóry dłoni. Bo tylko one jednocześnie w wysokim stopniu zadbają o nieskazitelną czystość naczyń i sztućców oraz piękno dłoni.

Naturalne płyny do naczyń – krótki , niezwykle skuteczny skład

Naturalne płyny do naczyń powstają na bazie wyłącznie naturalnych surowców np. octu, cytryny i sody. Ich skład jest krótki, ale przy tym zdecydowanie skuteczny. Płyny te zmywają dokładnie, nie pozostawiają smug, są przyjazne dla skóry, nie wywołują na niej żadnych podrażnień ani jej nie wysuszają.

Ekologiczne płyny do naczyń – skład prosto z natury!

Ekologiczne płyny do naczyń to preparaty najwyższej możliwej jakości, a oznacza to, że są one tworzone przy użyciu naturalnych surowców, pochodzących z certyfikowanych, ekologicznych upraw, gdzie dba się o środowisko naturalne, nie stosuje się chemicznych przyspieszaczy wzrostu czy środków ochrony roślin. Charakteryzują się one wysoką skutecznością w oczyszczaniu naczyń oraz sztućców, są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego i biodegradowalne. Kupuje się je w opakowaniach wykonanych z surowców otrzymanych w procesie recyklingu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekologicznych płynów do naczyń lub naturalnych płynów do naczyń- a z pewnością znajdzie się wśród nich płyn idealnie dostosowany do twoich potrzeb.