Szanowni Państwo, ze względu na wzmożone zainteresowanie zakupami, dostępne terminy dostaw mogą być odległe. Codziennie o godz. 9:00 oraz 19:00 otwieramy dodatkowe terminy dostaw na dzień kolejny. O dostępności terminów informujemy również za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Zachęcamy do jej pobrania.

Ważny do 30-12-2021
Ważny do 30-12-2021
Ważny do 25-05-2022
36 prań
Ważny do 02-03-2022
Ważny do 03-06-2022
Ważny do 04-05-2022
36 prań
Ważny do 16-11-2022
Ważny do 08-10-2022
13 prań
Ważny do 12-11-2021
Ważny do 18-09-2022
14 prań
Ważny do 17-12-2022
14 prań
Ważny do 20-11-2022
28 prań

Kapsułki do prania - zadbaj o ulubione tkaniny kompleksowo

Kapsułki do prania to produkty, które stanowią świetną alternatywę dla innych detergentów, szczególnie tych najpopularniejszych, czyli proszków, płynów czy żeli. Choć na rynku dostępne są od niedawna, już zdążyły podbić serca konsumentów. Jedna mała kapsułka zastępuje z reguły kilka środków piorących - jest w tym zasługa specjalnych, aktywnych składników, które wnikają w głąb tkanin, co pomaga wywabić nawet najbardziej uciążliwe, zaschnięte plamy. Używanie tych produktów gwarantuje, że Twoje pranie będzie nie tylko czyste, ale również pachnące na długo po wyciągnięciu z pralki. W przeciwieństwie do proszku czy płynu do prania, kapsułki wrzuca się bezpośrednio do bębna urządzenia, dzięki czemu nie musisz martwić się każdorazowym odmierzaniem detergentu czy usuwaniem z szufladki pozostałości płynu lub proszku.Kapsułki do prania występują na rynku w kilku różnych wersjach przeznaczonych dla konkretnego rodzaju tkanin, m.in.: +kolorowych, +białych, +ciemnych, +syntetycznych, +naturalnych.Pamiętaj, że tylko dobór właściwego środka piorącego zapewni trwałość Twoim ubraniom. Tkaniny kolorowe nie powinny być prane z białymi - w przeciwnym wypadku na tych drugich mogą pojawić się nieestetyczne przebarwienia, których już się nie pozbędziesz. Jeśli cierpisz na problemy skórne objawiające się zaczerwienieniem lub wysypką, wybierz przebadane dermatologicznie, hipoalergiczne kapsułki do prania, które pozbawione są konserwantów, barwników oraz sztucznych substancji aromatyzujących. Ekologiczne produkty piorące oparte są na naturalnych składnikach, takich jak m.in. rumianek, aloes czy szałwia. W tego typu środkach powinno prać się również ciuszki dziecięce i niemowlęce, aby nie narazić delikatnej skóry na działanie uczulających detergentów.Działanie kapsułek do prania będzie najbardziej skuteczne w wysokich temperaturach (powyżej 50 stopni), w przeciwieństwie do standardowych proszków i płynów, nie nadają się one do prania ręcznego czy płukania. Przyjęło się, że każde pranie to jedna kapsułka, nie wrzucaj do pralki większej ich ilości, aby nie uszkodzić ubrań ani urządzenia.

Szeroka oferta kapsułek piorących w sklepie Frisco.pl

W asortymencie sklepu Frisco.pl znajdziesz kapsułki do prania renomowanych producentów, takich jak m.in.: +Ariel, +Persil, +E, +Surf, +Bryza, +Woolite.W wydajnych opakowaniach znajdziesz kilkadziesiąt kapsułek, które zapewniają zapasy nawet na kilka miesięcy. Specjalnie zabezpieczone zamknięcia stanowią skuteczną ochronę przed dziećmi. Jeśli w Twojej garderobie znajdują się zarówno białe, jak i ciemne czy kolorowe ubrania, kup kilka opakowań różnych kapsułek lub szukaj produktów uniwersalnych - takie również dostępne są w naszej ofercie.Uniwersalne kapsułki do ubrań dziecięcych i niemowlęcych bazują na specjalnej formule naturalnego mydła, dzięki czemu pranie będzie wyglądać i pachnieć świeżo nawet po kilku dniach. Zaletą korzystania z produktów uniwersalnych jest znaczna oszczędność - nie musisz kupować kilku detergentów do różnego rodzaju tkanin. Asortyment tego typu środków jest jednak ograniczony i z reguły jedno ich opakowanie wystarcza na krócej.Masz ulubiony rodzaj kapsułek do prania i chcesz zrobić ich zapasy? A może pragniesz przetestować zupełnie nowy produkt? Niezależnie od preferencji i zawartości garderoby, w naszej ofercie znajdziesz środki piorące, które nadają się do różnych zastosowań. Co więcej, zakupy na Frisco.pl zrobisz bez wychodzenia z domu, co jest sporym ułatwieniem dla osób pracujących w ciągu dnia lub zabieganych, nie mających czasu na chodzenie po stacjonarnych sklepach. Każdy produkt w naszej ofercie posiada obszerny opis oraz skład, z którymi dokładnie możesz się zapoznać - to przydatne szczególnie wtedy, gdy cierpisz na choroby typu AZS i szukasz produktu delikatnego, opartego wyłącznie na ekologicznych składnikach aktywnych. Zrób zakupy w naszym sklepie już dziś i ciesz się świeżym, czystym oraz pachnącym praniem!