Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 15 sierpnia Biuro Obsługi Klienta nie pracuje. Zapraszamy do kontaktu jutro w standardowych godzinach.

Ser kozi i owczy

Ups...

Niestety nic nie znaleźliśmy dla zapytania ""

Sery kozie i owcze w plastrach, do smarowania kanapek, pyszne sery twarogowe albo sery typu feta, które wzbogacą recepturę sałatek... Ser niejedno ma oblicze, a dziś, gdy wybór serów jest tak ogromny, grzech nie skosztować każdego, przynajmniej raz. Sery kozie i owcze to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych serów na bazie krowiego mleka. Dzięki swoim walorom smakowym stały się hitem na rynku spożywczym, a zainteresowanie nimi sprawia, że oferta wciąż się poszerza.
Ciekawe propozycje znajdziesz w serowym asortymencie marki Chavroux – ser twarogowy z figami albo miękki, dojrzewający ser La Buche dodadzą Twojemu codziennemu jadłospisowi wykwintnego charakteru. Szeroką ofertę ma Danmis – rozsmakuj się w pysznej serowej roladzie albo kozim serku waniliowym, który sprawdzi się idealnie w roli zdrowego deseru. U nas znajdziesz też sery President i NaTurek, które mają rzeszę fanów nad Wisłą.

Dlaczego warto jeść kozie i owcze sery? Jest co najmniej kilka powodów:
  • wykwintny smak
  • wiele możliwości wykorzystania kulinarnego – możesz dodawać je do kanapek, sałatek, zapiekanek, makaronu, sosów, pizzy, pierogów i nie tylko!
  • duży wybór gatunków
  • walory odżywcze – sery są dobrym źródłem białka, wapnia, witamin z grupy B
  • naturalny skład i wysoka jakość.


Jeśli lubisz dobrą kuchnię, na pewno nie może zabraknąć w niej serów.