Jak wybrać szerszy przedział dostawy zamówienia?

1

Otwórz kalendarz rezerwacji terminu dostawy

Dostawy realizujemy 7 dni w tygodniu od 6 do 23.

2

Zaznacz przedział czasowy (od 1 do 3 godzin), który najbardziej Ci odpowiada

Im szerszy przedział wybierzesz, tym lepiej uda nam się zoptymalizować trasy Frisco Vanów i maksymalnie zredukować emisję CO2.

3

Obawiasz się, że kierowca przyjedzie gdy nie będzie Cię w domu? Nic bardziej mylnego!

O estymowanym, 30-minutowym przedziale dostawy poinformujemy Cię mailowo oraz w panelu Twojego zamówienia na stronie www
i w aplikacji Frisco na co najmniej kilka godzin przed dostawą.

Jeśli korzystasz z aplikacji Frisco, będziesz mógł śledzić trasę swojego kierowcy jak tylko zacznie realizować Twoje zamówienie.

Przeczytaj co jeszcze robimy w ramach działań zrównoważonego rozwoju

Wspólnie z partnerami społecznymi prowadzimy działania mające na celu poprawę sytuacji osób najbardziej potrzebujących w ramach m. in. programów: "Pomoc w chorobie", "Kupując Pomagasz", "Wsparcie dla uchodźców z Ukrainy", "Karta Dużej Rodziny", "Fundacja UNAWEZA Martyny Wojciechowskiej". Działania te wpisują się w cel zrównoważonego rozwoju ONZ.

W ramach akcji charytatywnej "Kupując Pomagasz" przekazaliśmy do Banków Żywności dziesiątki ton produktów.

W 2022 roku zaangażowaliśmy się także w pomoc na rzecz uchodźców z Ukrainy. Wspólnie z naszymi dostawcami zorganizowaliśmy kilkanaście darowizn na rzecz zarówno ogólnopolskich organizacji takich jak Caritas, jak i lokalnych punktów pomocy uchodźcom.

Rozwijamy kategorię BIO i strefę roślinną – systematycznie, od kilku lat promujemy produkty pochodzące z rolnictwa ekologicznego oraz te niezawierające produktów odzwierzęcych.
Dajemy możliwość wyboru produktów, które nie mają negatywnego wpływu na naszą Planetę i środowisko naturalne.

Podpisaliśmy międzynarodowe porozumienie European Chicken Commitment. Jest to dokument zawierający listę podstawowych wymogów dobrostanowych, których wdrożenie przez hodowców znacząco przyczyni się do poprawy życia brojlerów.

Uporządkowaliśmy również gospodarkę odpadami realizując tym samym cel zintensyfikowanej segregacji odpadów oraz redukcji korzystania z tworzyw sztucznych – m.in. poprzez próbne wykorzystanie papieru bąbelkowego.

Frisco.pl od lat wspiera polskich lokalnych dostawców i rodzime start-up’y poprzez włącznie ich produktów do naszej oferty na preferencyjnych warunkach handlowych oraz wsparcie marketingowe w dedykowanych sekcjach.

Wierzymy, że krótki łańcuch dostaw oraz wykorzystanie lokalnych surowców są drogą
do zmniejszenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne.

Promując lokalnych dostawców wspieramy też polską gospodarkę.