
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Zupa grzybowa (na 3 porcje) Winiary zawiera prawdziwe suszone grzyby: maślaki, podgrzybki i borowiki, a do tego cebulę, marchew i odpowiednio dobrane przyprawy. Stanowi zatem bazę pod wyśmienitą, świąteczną zupę grzybową, którą podasz nawet dzieciom, bo w jej składzie nie ma glutaminianu sodu.
Zupa grzybowa (na 3 porcje) Winiary 48 g
po prostu dobre!
suszone z dbałością
z naturalnymi składnikami
Sposób przyrządzenia: 5 min., 3 porcje 1. Zawartość opakowania dokładnie rozprowadź w 750 ml zimnej wody. 2. Postaw na ogniu i mieszaj do chwili zagotowania. Gotuj na małym ogniu przez 5 minut, często mieszając. Dostosuj wielkość porcji Dzieci 2/3 Twojej porcji
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
| Typ | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa
Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa Porozmawiajmy 800 174 902 www.winiary.pl
Winiary
| Marka | Winiary |
Green Dot
Zupa grzybowa gości na polskich stołach zarówno jako danie na codzienny, rodzinny obiad, jak i od święta, na wigilię. Zupa grzybowa WINIARY zachwyca tradycyjnym smakiem i aromatem suszonych grzybów – maślaków, podgrzybków i borowików. Idealnie doprawiona, z dodatkiem cebuli i czosnku, zachęca nawet najbardziej wybrednych członków rodziny. Grzybowa WINIARY to rozwiązanie na szybką i smaczną zupę, która nie wymaga czasochłonnego gotowania. Wystarczy zaledwie kilka minut i jest gotowa! WINIARY Zupa grzybowa to: • Pyszna zupa na co dzień i od święta. • Pomysł na szybką, gorącą zupę gotową w kilka minut. • Gwarancja udanego i zawsze doprawionego smaku. • Produkt z naturalnymi składnikami. WINIARY Zupa grzybowa w opakowaniu 48 g to aż trzy porcje pysznej, aromatycznej zupy!
W Winiary wierzymy, że zmiana zaczyna się od kuchni, dlatego codziennie pomagamy Wam w gotowaniu i niemarnowaniu. Więcej na winiary.pl
Bez dodatku: barwników
Nestlé Jedz smacznie, żyj zdrowo
Szukaj więcej przepisów i inspiracji na winiary.pl
Zupa borowikowa
Zupa pieczarkowa
Zupa grzybowa (na 3 porcje)
Krem borowikowy z grzankami
Majonez lekki
Majonez dekoracyjny
Bulion warzywny
Bulion drobiowy
Sos boloński
Spaghetti po bolońsku
Sos Teriyaki
Nudle smak sezamowy kurczak
Nudle smak słodkie chili
Chrupiący kurczak jalapenio
Nudle smak klasyczny teriayki
Makaron smażony po tajsku
Sos Słodkie Chili
Smażone nudle o smaku teriyaki
Nudle smak azjatycki klasyczny
Ryż smażony po indyjsku
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
Brak opinii dla wybranych filtrów