Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Przekąski
SOKOŁÓW Salami Chips Chipsy salami o smaku śródziemnomorskim
Chipsy salami o smaku śródziemnomorskim Salami Chips SOKOŁÓW 60g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 16 opinii

SOKOŁÓW Salami Chips Chipsy salami o smaku śródziemnomorskim

60 g
SOKOŁÓW

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kiełbasa wieprzowa drobno rozdrobniona, surowa, suszona, wędzona, dojrzewająca. Pakowano w atmosferze ochronnej.

Plastry o średnicy ok. 40mm cięte nożem falistym, grubość plastrów ok. 2 mm zapakowane w prostokątne tacki z folii barierowej, termozgrzewalnej w atmosferze ochronnej.

Na przekroju widoczne mięso o barwie ciemno różowej do ciemnoczerwonej oraz charakterystyczna mozaika tłuszczowa o barwie tłuszczu białej do lekko kremowej, rozdrobnienie tłuszczu jednolite, powierzchnia plastra gładka i błyszcząca, dopuszczalne pojedyncze otwory powietrzne.

Smak i zapach charakterystyczny dla wędliny surowej ,wędzonej, fermentowanej z wyczuwalnym smakiem ziół prowansalskich.

Plasterki salami cięte nożem falistym który nadaje im charakterystyczny kształt.





SOKOŁÓW Salami Chips Chipsy salami o smaku śródziemnomorskim


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2101.00 kJ
25.0%
Wartość energetyczna (kcal)
507.00 kcal
25.4%
Tłuszcz (g)
44.00 g
62.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
2.80 g
1.1%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
25.00 g
50.0%
Sól (g)
4.00 g
66.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
13%
3
6%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne i wygodne
23.06.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super przekąska
09.06.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne
05.06.2023
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Wszystko ok !
16.05.2023
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo ciekawy dodatek do jajecznicy na szybko i jako samodzielna przegryzka na imprezę
07.09.2022
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne.
07.09.2022
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ja bardzo lubię wszystkie wyroby salami Sokołowa bo mają pyszny smak bez względu czy to są chipsy czy plastry z pomidorami czy pieprzem.
03.07.2022
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Wędlina jest delikatna dlatego musi być dobrze opakowana i jest.
04.09.2021
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Prawidłowy i higieniczny sposób pakowania. Warto kupić tak dobrą wędlinę.
30.08.2021
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Doskonałe na stół gdy przychodzą goście. Bardzo profesjonalny sposób pakowania.
26.08.2021
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Jakość - dobra, bardzo smaczne, polecam :)
10.06.2021
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne chipsy. Mozna jesc jako przekaske z piklami. Nie sa bardzo ostre ani kaloryczne. Duzo bialka. Jesli ktos lubi salami, to dobra alternatywa, bo produkt jest mniej tlusty. Delikatnie podsuszany, bardziej niz zwykle salami. Wygodne opakowanie. Polecam
05.02.2021
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, ale nie fantastyczne. Powinny być nieco bardziej pikantne
19.12.2020
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
jakość dobra, ale wolę inne smaki tego salami
15.12.2020
0
0
Diana
zweryfikowano
Zgłaszam
Fajna alternatywa dla wędliny. Sprawdza się też na pizzy. Dodatek ziół sprawia, że smak nie jest mdły
06.12.2020
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.02.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5902310015949
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
60 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5902310015949

Przygotowywanie i przechowywanie

Rodzaj przechowywania

Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze: od +1 °C do +25° C. Po otwarciu opakowania produkt zachowuje gwarantowaną jakość przez 48 godzin, w zalecanych warunkach przechowywania.

Produkty z kategorii Przekąski

4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
106,50 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
109,83 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
82,38 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 38 opinii
SOKOŁÓW High protein salami chips crispy 25 g

SOKOŁÓW

High protein salami chips crispy

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.7
z 15 opinii
SOKOŁÓW High protein mini snacki wędzone 60g 60 g

SOKOŁÓW

High protein mini snacki wędzone 60g

60 g
134,83 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
279,60 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.9
z 23 opinii
TARCZYŃSKI Kabanosy Nadziane Cheddar 95 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Nadziane Cheddar

95 g
79,89 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
60,90 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 656 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
101,90 zł/kg
Cena10,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
28,18 zł/kg
Cena14,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.9
z 430 opinii
SOKOŁÓW Mięso mielone wołowe 400 g

SOKOŁÓW

Mięso mielone wołowe

400 g
47,47 zł/kg
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
4.9
z 628 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony w kostce 75 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony w kostce

75 g
73,20 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 1072 opinii
SOKOŁÓW Boczek surowy wędzony - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Boczek surowy wędzony - plastry

100 g
73,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 179 opinii
SOKOŁÓW Salami Sokołów - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami Sokołów - plastry

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2026
4.9
z 653 opinii
SOKOŁÓW Szynka z piersi indyka -plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka z piersi indyka -plastry

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 242 opinii
SOKOŁÓW Szynka konserwowa - plastry 120 g

SOKOŁÓW

Szynka konserwowa - plastry

120 g
71,58 zł/kg
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.8
z 856 opinii
SOKOŁÓW Szynka Basiuni- plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Basiuni- plastry

140 g
59,21 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 303 opinii
SOKOŁÓW Szynka Włoska - plastry 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Włoska - plastry

140 g
84,93 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 116 opinii
SOKOŁÓW Szynka Basiuni drobiowa 140 g

SOKOŁÓW

Szynka Basiuni drobiowa

140 g
65,64 zł/kg
Cena9,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store