Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Energetyczne
Klasyczne
RED BULL Napój energetyczny pobudzający
Napój energetyczny Red Bull
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

RED BULL Napój energetyczny pobudzający

250 ml
RED BULL
1 szt.24 szt.
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena0,00 zł
0,00 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Red Bull Energy Drink – oryginalny napój energetyczny, który doda Ci skrzyyydeł.

W każdej puszce o pojemności 250 ml znajduje się 80 mg kofeiny — czyli tyle, ile zawiera filiżanka kawy. Napój zawiera również taurynę, aminokwas naturalnie występujący w organizmie oraz witaminy z grupy B (niacynę, kwas pantotenowy, B6 i B12), które pomagają zmniejszyć uczucie zmęczenia i poprawić koncentrację. Zawarty w napoju cukier, pozyskiwany z buraków cukrowych, stanowi szybko przyswajalne źródło energii dla mózgu i mięśni. Jedna puszka Red Bull Energy Drink o pojemności 250ml zawiera 27 g cukru, co odpowiada ilości cukru w szklance soku pomarańczowego. Red Bull jest ceniony na całym świecie przez wybitnych sportowców, studentów oraz osoby wykonujące wymagające zawody, a także przez podróżujących na długich dystansach. Produkt dostarczany jest w aluminiowych puszkach nadających się do recyklingu. Zawsze sprawdzaj etykiety na puszce, aby uzyskać najbardziej aktualne informacje o wartościach odżywczych i składnikach.


RED BULL Napój energetyczny pobudzający


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Węglowodany (g)
11.30 g
4.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Patryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
arek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.08.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.08.2025
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.08.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.06.2025
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
RED BULL
Marka:
RED BULL
EAN:
9002490100070
Cena za kg:
0 gr/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
RED BULL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RED BULL
EAN:
9002490100070

Produkty z kategorii Klasyczne

4.5
z 8 opinii
BURN Original Gazowany Napój energetyczny 250 ml

BURN

Original Gazowany Napój energetyczny

250 ml
11,16 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BURN Orginal Gazowany napój energetyczny ZERO 250 ml

BURN

Orginal Gazowany napój energetyczny ZERO

250 ml
11,16 zł/l
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 355 ml

RED BULL

napój energetyczny

355 ml
19,69 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
RED BULL napój energetyczny 473 ml

RED BULL

napój energetyczny

473 ml
19,01 zł/l
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,79 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BLACK Napój energetyczny 250 ml

BLACK

Napój energetyczny

250 ml
13,96 zł/l
Cena3,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
31,16 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

250 ml
11,56 zł/l
Cena2,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny 250 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący bez kofeiny

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 9 opinii
RED BULL Napój energetyczny 4x 250ml 1 l

RED BULL

Napój energetyczny 4x 250ml

1 l
22,59 zł/l
Cena22,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
MONSTER Energy Napój energetyzujący gazowany 500 ml

MONSTER Energy

Napój energetyzujący gazowany

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
OSHEE AIR Napój energetyczny Original ZERO 250 ml

OSHEE AIR

Napój energetyczny Original ZERO

250 ml
20,76 zł/l
Cena5,19 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
GUARANA Napój gazowany energetyzujący o smaku tutti frutti 500 ml

GUARANA

Napój gazowany energetyzujący o smaku tutti frutti

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
TIGER Gazowany napój energetyzujący 900 ml

TIGER

Gazowany napój energetyzujący

900 ml
6,99 zł/l
Cena6,29 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
TIGER Napój gazowany energetyzujący 330 ml

TIGER

Napój gazowany energetyzujący

330 ml
9,97 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
TIGER Max Gazowany napój energetyzujący 250 ml

TIGER

Max Gazowany napój energetyzujący

250 ml
14,76 zł/l
Cena3,69 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

Produkty marki RED BULL

5.0
z 1 opinii
RED BULL Sugarfree napój energetyczny bez cukru 355 ml

RED BULL

Sugarfree napój energetyczny bez cukru

355 ml
19,69 zł/l
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,49 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 355 ml

RED BULL

napój energetyczny

355 ml
19,69 zł/l
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
RED BULL napój energetyczny 473 ml

RED BULL

napój energetyczny

473 ml
19,01 zł/l
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,79 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
31,16 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
RED BULL napój energetyczny 250 ml

RED BULL

napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
RED BULL Sugarfree napój energetyczny bez cukru 250 ml

RED BULL

Sugarfree napój energetyczny bez cukru

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
RED BULL Napój energetyczny 4x 250ml 1 l

RED BULL

Napój energetyczny 4x 250ml

1 l
22,59 zł/l
Cena22,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RED BULL Zero napój energetyczny 250 ml

RED BULL

Zero napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RED BULL Pink Edition napój energetyczny bez cukru 250 ml

RED BULL

Pink Edition napój energetyczny bez cukru

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RED BULL Summer Edition napój energetyczny bez cukru 250 ml

RED BULL

Summer Edition napój energetyczny bez cukru

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
RED BULL Summer Edition napój energetyczny 250 ml

RED BULL

Summer Edition napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RED BULL Ice Edition napój energetyczny 250 ml

RED BULL

Ice Edition napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
RED BULL Peach Edition napój energetyczny 250 ml

RED BULL

Peach Edition napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RED BULL Lilac Edition napój energetyczny bez cukru 250 ml

RED BULL

Lilac Edition napój energetyczny bez cukru

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
RED BULL Tropical Edition napój energetyczny 250 ml

RED BULL

Tropical Edition napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
RED BULL Green Edition napój energetyczny 250 ml

RED BULL

Green Edition napój energetyczny

250 ml
25,96 zł/l
Cena6,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store